Bandsintown Logo
Exit Empire

Exit Empire

Apr 14th 2018 @ Restaurace U Jelena - Bývalý Club

Velký Šenov, Czech Republic
phone
Get the full experience with the Bandsintown app.
arrow
Apr
14
Punkový večírek 7
Saturday, April 14th, 2018
5:00 PM
1 RSVP
Tradičně vás zveme na další ročník punkovýho večírku, který bude opět pro dobrou věc spojenou s kapelou Highstreet Hooligans s názvem SHOW YOUR HELP.

Iniciativa SHOW YOUR HELP vzniká na počátku roku 2015 jako sdružení členů a přátel kolem hudebních kapel Memento Mori, Chasing Christy a Highstreet Hooligans působících především v oblasti Havlíčkova Brodu. Nehledě na žánry spojuje tuto komunitu nejen vášeň pro hudbu, ale také pocit jisté zodpovědnosti vůči svému okolí. Iniciativa SHOW YOUR HELP byla vytvořena za účelem nabídnout a zprostředkovat pomoc potřebným, ať už lidem, bez ohledu na barvu pleti, věk, náboženství či národnost, tak i zvířatům. Vizi iniciativy SHOW YOUR HELP je participace na dílčích projektech zaměřených na pomoc těm, kteří se ocitli v nouzi, primárně v podobě finančních darů a dalších paralelních aktivit, které budeme podrobně mapovat.
Hudba je mocným médiem, prostřednictvím kterého chceme stmelovat, nikoli rozdělovat, zároveň ale i bojovat proti předsudkům a veškerým projevům nenávisti. Vzájemná solidarita je základním kamenem pro budování lepšího světa. Vyměňme lhostejnost za angažovanost, nenávist za toleranci a svár za jednotu. Naše scéna musí být víc než jen hudba. Buď toho součástí i ty. Ukaž svojí pomoc!

Zahrají kapely:
T.N.A.
PoWčerejšku
DCRadio
Exit Empire
Highstreet Hooligans
Brighter Days

Line - up upřesníme v nejbližší době.
Vstupné: 100,-

Těšíme se na vaší účast.