Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
Pawel Kaczmarczyk Music

Pawel Kaczmarczyk Music

Apr 13th 2018 @ Mosiński Ośrodek Kultury

Mosina, Poland
I Was There
Apr
13
Dawid Kostka Trio feat. Paweł Kaczmarczyk
Friday, April 13th, 2018
7:00 PM
Mosiński Ośrodek Kultury
Mosina, Poland
Poznański gitarzysta DAWID KOSTKA zaprezentuje autorski materiał osadzony w realiach nowoczesnego jazzu akustycznego, łączący w sobie również elementy innych stylów muzycznych. Muzyk ma w swej karierze współpracę z legendą amerykańskiego jazzu Chico Freemanem.
Stale pracuje z doświadczonymi i uznanymi muzykami Damianem Kostką /kontrabas/ oraz Mateuszem Brzostowskim /perkusja/.
Dawid Kostka podczas nagrywania nowych utworów zaprosił do współpracy PAWŁA KACZMARCZYKA, pianistę jazzowego i kompozytora o wielkim dorobku i jeszcze większych planach, który na koncie ma kilka świetnie przyjętych albumów, dwie nominacje do Fryderyków, nagrody “Gazety Wyborczej", “Trójki” oraz liczne tytuły artysty i płyty roku. Paweł Kaczmarczyk występuje regularnie na całym świecie, a jego nazwisko często przywoływane jest przez zagraniczne media.
Wszyscy wymienieni muzycy pojawią się wspólnie na specjalnym koncercie w Mosinie.

Tego samego wieczoru organizatorzy Ogólnopolskich Dni Artystycznych zapraszają do wysłuchania koncertu jednego z najwybitniejszych polskich muzyków, wokalisty jazzowego, pianisty, kompozytora STANISŁAWA SOYKI. Artysta tworzy wyjątkowe projekty muzyczne i koncertuje z wieloma wybitnymi muzykami z Polski i z zagranicy. Komponuje i śpiewa pieśni o miłości i o jej braku, pieśni o tęsknocie i spełnieniu. W jego dorobku znajdziemy ponad 30 albumów, z których kilka osiągnęło multiplatynowe nakłady. Nigdy nie poddał się modom i trendom.
Wypracował swój własny język muzyczny przez co należy do grona artystów, których styl rozpoznaje się od pierwszych dźwięków a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrót głowy.
Podczas koncertu w Mosinie Artysta wystąpi w Trio wraz z Przemysławem Gregerem /gitara, gitara akustyczna/ oraz Jakubem Sojką /perkusja/.