Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
Ralfs Eilands

Ralfs Eilands

Dec 25th 2017 @ Mūzikas nams Daile

Rīga, Latvia
I Was There
About Ralfs Eilands
Genres:
Pop Influenced By Funk, Funk, Reggae, Rock
Hometown:
Riga, Latvia

Citizen of the world. Contact/manager: Daiga Eilande, +37129345511, permuzik@inbox.lv
Sniegavīra Ekspresis
Monday, December 25th, 2017
5:00 PM
Mūzikas nams Daile
Rīga, Latvia
Jau trešo gadu “SNIEGAVĪRA EKSPRESIS” būs viens no skanīgākajiem un ģimeniskākajiem Ziemassvētku koncertiem. Dziedāt līdzi un sagaidīt vakaru pacilātā noskaņojumā ielūdz muzikālais hameleons Ralfs Eilands, dzirkstošā fanka grupa “Very Cool People” un samtainā vokāliste Kristīne Prauliņa.

Koncertā būs iespēja baudīt mūziķu vokālos un instrumentālos talantus, taču vēl vairāk – dziedāt līdzi, līksmot un emocionāli sildīties vienam pie otra. Programmā iekļautas kompozīcijas, kas vieno un uzmundrina cilvēkus visā pasaulē: “Zvaniņš skan”, “Laba slava sniedziņam”, “Jingle bells rock”, “Santa Claus ir coming to town” un citas. Izpildot mums tik nozīmīgās dziesmas “Klusa nakts”, neiztrūkstoši tiks šķetināts stāsts par mūsu sapņiem, ilgām un iekšējo - noslēpumaino pasauli.

Svētku programma apzināti veidota, lai iepriecinātu ģimenes, draugus, radot patīkamu atmosfēru kopā būšanai un “iesildītos” pirms vakara priecīgajiem notikumiem, kas gaidāmi katrā mājā pie Ziemassvētku eglītes. Stāsta Ralfs Eilands: “Manuprāt, lielākā dāvana, ko esam saņēmuši šajā dzīvē, ir mūsu ģimenes un draugi – tās siltās attiecības, caur kurām gūstam vislielākās emocijas un spilgtākās atmiņas. Šo dāvanu “izsaiņot” nozīmē kopīgi pavadīt laiku. Ar šādu pieeju arī veidojam koncertu, lai primāri tā būtu iespēja būt kopā ar sev tuvajiem un kopīgi pasmieties un padziedāt – tas arī ir tas “Ziemassvētku brīnums”.”
Bērniem, kuri jaunāki par 7.gadiem, beļetes nav jāpērk.
View All Ralfs Eilands Tour Dates
About Ralfs Eilands
Genres:
Pop Influenced By Funk, Funk, Reggae, Rock
Hometown:
Riga, Latvia

Citizen of the world. Contact/manager: Daiga Eilande, +37129345511, permuzik@inbox.lv
Fan Live Reviews
Zane
Rīga, Latvia@
Mūzikas nams Daile
December 21st 2016
The very best Christmas concert I've been to. An explosion of positivity and beautiful music and voices.