Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

SKAMP Kalėdinis koncertas ''Coming home for Christmas''

Dec 21st 2016 @ Menų Fabrikas Loftas

Vilnius, Lithuania
I Was There
Wednesday, December 21st, 2016
9:00 PM
Menų Fabrikas Loftas
Vilnius, Lithuania

Tradicinis SKAMP Kalėdinis koncertas “Coming Home for Christmas” šešis metus iš eilės stebuklinguoju metu tame pačiame LOFTE vykęs grupės koncertas sušildė daugybę širdžių, kojų ir pirštų galiukų. Tad šiemet šiuo magiškiausiu metų laikotarpiu norisi su visais ir vėl susitikti.

Kalėdiniai kvapai, raudoniu išmuštos karštų gėrimų stiklinės, vaikų klegesys, draugų, apsikabinimai ir sveikinimai bei visiems gerai žinomos dainos, baladės ir smagūs lyriniai nukrypimai, o šį kartą ir karštieji SKAMP naujieji hitai.

Prie Skamp Kalėdinio koncerto prisijungs GOSPEL komanda HARK!, žavių, jaunų, profesionalių muzikos atlikėjų gyvos muzikos projektas. Nors ir visai jaunas, pradėjęs veiklą 2013 m., šis kolektyvas stebina ilgamete ir kultūroje svaria muzikine komandos narių patirtimi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Daugelis komandos vokalistų prieš šį projektą dainavo gospel chore Sounds in G bei dalyvavo įvairiuose seminaruose ir meistriškumo kursuose.

Taip pat koncerto metu pasirodys Karpiz (Tie Geresni).

Tikimės, kad toks vakaro planas, sukantis šventiniame šurmulyje, planuojant ir pakuojant dovanas kelios dienos prieš šventes, turėtų patikti ir tau. Kartais šiuo metų laiku taip sunku pagauti draugą, tad ateik susitikti, apkabinti ir paklausti ką nori šiemet rasti po egle?