Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Eesti Laul 2017

Mar 4th 2017 @ SAKU SUURHALL

Tallinn, Estonia
I Was There
Saturday, March 4th, 2017
7:00 PM
SAKU SUURHALL
Tallinn, Estonia
Uskumatu! Eesti Laul 2017 piletid on nüüd müügil!

Eesti Laulu tänavune finaal oli ülimenukas ning Saku Suurhall müüdi kiiresti välja. Selleks, et kõik huvilised kontserti nautima pääseksid, on järgmise aasta finaalipiletid nüüd müügil.

"Need, kes ostavad piletid juba praegu, saavad parima hinnaga parimad kohad," ütleb ETV pearežissöör René Vilbre. "Tänavuse Eesti Laulu finaalis oli Saku Suurhalli saal välja müüdud. Seetõttu ei tasugi piletite soetamist jätta viimasele hetkele, sest siis võib juhtuda, et parimad kohad on juba ammu võetud." lisab ta.

Ka Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitab, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud ning publiku huvi on tõeliselt suur. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on ühtlasi ka hea võimalus välismaa fännidel Eesti kasuks otsustada," rõõmustab ta.

Finalistidele, kes Saku Suurhallis toimuvas finaalis üles astuvad, on publiku poolehoid ülioluline. "Artisti jaoks on just publik kõige olulisem. Need on ju elavad inimesed, kes elavad sulle kaasa," rõhutab Eesti Laul 2016 võitja Jüri Pootsmann. "Eesti Laulu finaalist saab kätte suure rahva tunde. See on ju nagu minieurovisioon. Kogu möll ja produktsioon on nii hiiglaslik, et see annab hea ettevalmistuse päris Eurovisiooniks," ütleb Pootsmann.

Eesti Laul 2017 finaal toimub Saku Suurhallis 4. märtsil 2017.