Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Jüri Pootsmanni plaadiesitluskontsert Tallinnas

Dec 7th 2016 @ Privè

Tallinn, Estonia
I Was There
Wednesday, December 7th, 2016
7:00 PM
Privè
Tallinn, Estonia
18. novembril ilmub Jüri Pootsmanni täispikk stuudioalbum ”Täna”, äsja anti välja samanimeline singel.

Plaadilt leiab kümme lugu, millest seni avaldatud ”Nii või naa“, ”Ootan und“ ja plaadi nimisingel “Täna“ annavad albumi stiililise suuna kätte, kuid lõpuni kindlasti ei paljasta. Album on valdavalt eestikeelne, kümnest üks ingliskeelne pala. Kuigi 2015. aastal ilmus 5 looga EP, võib uut kauamängivat ”Täna” lugeda terviklikuks Jüri Pootsmanni debüütalbumiks.

Albumi produtsendi Sten Sheripovile ja Jüri Pootsmannile lisaks on plaadi valmimisse panustanud produtsendid Konstantin Tsõbulevski ja Raul Ojamaa ning laulja-laulukirjutaja Renae Rain.
”Uus singel ”Täna” erineb oma olemuselt ülejäänud plaadil olevatest lugudest. Stiililiselt on ta ehk kõige moodsam ja tantsulikum. Uuelt plaadilt on oodata vingeid saunde, ilusaid tekste ja kindlasti väga kena visuaalset poolt! Muidugi kajastub see kõik esitlusel, kus tuleme esimest korda välja täispika uue laiviga. Töötame praegu bändiga prooviruumis, et kõik vingeks timmida!” lubab Pootsmann.

Eelmisel aastal Universal Music Baltics plaadifirma all ilmunud lühialbum andis stardi Jüri Pootsmanni karjäärile, mis järgnes loomulikult telesaate Eesti Otsib Superstaari võidule. Eelmainitu, EP-lt pärinev hittsingel ”Aga siis“ ja artisti kiire edu kohalikul muusikaturul kroonis Pootsmanni Aasta Meesartisti tiitliga Eesti Muusikaauhindadel.

Albumi esitluskontserdil saadab Jüri Pootsmanni bänd koosseisus Joonas-Mattias Sarapuu klahvpillidel, Siim Avango basskitarril, Hans Kurvits trummidel ja Pent Järve kitarril.

Erikülalised avalikustatakse kontserdi eel.