Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
Blossoms

Blossoms

Feb 23rd 2017 @ Menų Fabrikas Loftas

Vilnius, Lithuania
I Was There
Thursday, February 23rd, 2017
8:00 PM
Menų Fabrikas Loftas
Vilnius, Lithuania
10 RSVPs

Vilniuje britų grupės „Blossoms” koncertas

2017 m. vasario 23 d. sostinės „Lofte“ pirmą kartą Lietuvoje koncertuos jauna ir talentinga britų grupė „Blossoms“, kuriai muzikos profesionalai žada puikią pasaulinę karjerą. Vos prieš trejus metus susikūręs indie pop stiliuje grojantis kolektyvas šiemet išleido savo debiutinį albumą ir jau raško ankstyvosios šlovės vaisius – jų naujas albumas net dvi savaites karaliavo pirmoje vietoje Didžiosios Britanijos chartuose, dainos „Charlemagne“ vaizdo klipo peržiūrų skaičius internete artėja prie pusantro milijono, o didžiulis žiniasklaidos dėmesys ir gerbėjų meilė pranašauja „Blossoms“ svaigią ateitį pasauliniame muzikos olimpe.

Mes – iš Stokporto!

2013 m. susibūrusį kolektyvą sudaro penki nariai – tai Tomas Ogdenas (vokalas, gitara), Charlie Saltas (bosinė gitara, vokalas), Joshas Dewhurstas (gitara, perkusija), Joe Donovanas (mušamieji), Myles Kellockas (klavišiniai, vokalas). Ir nors jų gimtasis miestas Stokportas yra vos 10 km nutolęs į pietryčius nuo Mančesterio, bet jie vis vien nori vadintis grupe iš Stokporto. Ir tai visai netrukdo ambicingiems muzikantams lygiuotis į geriausius iš geriausiųjų: „The Smiths“, „The Stone Roses“, „Oasis“.
Grupė „Blossoms“ tik iš pirmo žvilgsnio atrodo lyg tipinė pradedančioji britų komanda. Tačiau skirtingai nuo panašių kolektyvų, „Blossoms“ jau gali įsirašyti į savo biografiją pirmąją vietą Anglijos ir Škotijos grojaraščiuose, itin gerus muzikos žurnalo „New Music Express“ (NME) atsiliepimus bei garbę atsidurti 2016 m. BBC „Sound Of“ naujųjų grupių lentelės viršūnėje.

Grupės nariai, gyvendami artimoje vienas kito kaimynystėje ir besimokydami vienoje mokykloje, iki šiol repetuoja vieno iš savų giminaičių sandėlyje - tame pačiame, kuris yra pavaizduotas jų debiutinio albumo „Blossoms“ viršelyje. Nors šis pirmasis darbas pasaulio šviesą išvydo tik 2016 m. rugpjūčio 5 d., grupė jau yra pasiruoši leisti ir antrąjį albumą, kuriam jau yra įrašiusi penkioliką dainų. Jie nesikuklina pasakyti, kad save laiko populiariosios muzikos grupe ir atėjo į muzikos pasaulį ilgam. Ir jų fantastiškai sėkmingas debiutas verčia tuo patikėti!

Taigi „Blossoms“ verta pamatyti ir išgirsti būtent dabar, nes kitaip teks kramsnoti alkūnes – juk šiandien juos jau atpažįsta gatvėse visoje Britanijoje, o rytoj jie bus žinomi visame pasaulyje.

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=WBtVjjLtEY8
https://www.youtube.com/watch?v=cs_0z3DaIC4
https://www.youtube.com/watch?v=5VXvOJ6b12k