Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Vieninteliai koncertai Restoranas ''Neringa''

Dec 12th 2016 @ Restoranas Neringa

Vilnius, Lithuania
I Was There
Monday, December 12th, 2016
8:00 PM
Restoranas Neringa
Vilnius, Lithuania

Vienas žymiausių muzikinių duetų Lietuvoje – „The Ball & Chain“ – šventiniu laikotarpiu koncertuos pirmą ir paskutinį kartą šiemet. Gruodžio X ir X jiedu pasirodys restorane „Neringa“, kur kiekvienam žmogaus pojūčiui sukurs tikrą šventę.

Skelbiami tik du suplanuoti koncertiniai vakarai, kuriuos klausytojai yra kviečiami suderinti su šventine vakariene legendiniame ir istorijomis apipintame restorane.

Retai kartu koncertuojantis duetas dabar tai daro tik ypatingomis progomis ir pagaliau po ilgesnės pertraukos jiems patiems bus didelė šventė vėl pasirodyti ant vienos scenos kartu.

Muzikantai, mylimieji ir šeima už scenos – Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis – nuo pat pradžių kaip muzikinis duetas išsiskyrė sugebėjimu pasijuokti iš vedybinio gyvenimo kuriozų, taip pat nuo kėdžių pakelti pačio įvairiausio amžiaus žmones ir įkvėpti besąlyginei meilei.

Jausminga porelė žada vakarą, kurio nesinorės pamiršti. Jiedu abi dienas kartu su klausytojais linguos tarp puikių baladžių, aistringų meilės dainų ir, neabejotinai, hitų skirtų šokiams.

Elegancija yra dar vienas elementas, kurį kruopščiai puoselėja „The Ball & Chain“, tad abiejų vakarų metu yra laukiami pasitempę svečiai, kurie padės sukurti galingą šventinę atmosferą.

Erica ir Jurgis atliks mėgstamus ir gerai visiems žinomus koverius („Tu ateik į pasimatymą“, „Gera“), savo kūrybos hitus („Baby Baby Burning“, „Are You Really Sorry Dear“, „Tearing Up The Dancefloor“, „Machine Gun“, „When We Split Up“ ir daugelį kitų kūrinių.

„The Ball & Chain“ ypatingų vakarų metu kiekvienas galės grįžti laike atgal į ketvirtąjį-penktąjį dešimtmečius, kai vakarienės šokiai buvo itin populiarūs ir smagūs.

Bilietų kiekis labai limituotas. Įsigyk dabar. Kruopščiai ir susiplanuok ir linksmų Šv. Kalėdų!