Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
Ottawan

Ottawan

Dec 7th 2016 @ Tondiraba jäähall

Tallinn, Estonia
I Was There
phone
Get the full experience with the Bandsintown app.
arrow
Wednesday, December 7th, 2016
7:00 PM
Tondiraba jäähall
Tallinn, Estonia
7. detsembril toimub Tondiraba Jäähallis Suur Galakontsert.

Eestit külastab 40-ndat juubelit tähistav ansambel Baccara. Nende laul “Yes Sir I Can Boogie” saavutas ülemaailmse tuntuse ja laulust sai number 1 hitt väga paljudes riikides. Järgnesid lõputud kontsertreisid ja tuurid üle maailma. Kindlasti mäletate veel tuntud hitte nagu “Sorry I'm A Lady”, “Parlez-Vous Francais” ja “The Devil Sent You To Lorado.”

Kuid see ei ole veel kõik. Lisaks Baccarale astuvad kontserdil erikülalistena üles veel ka Ottawan ja Secret Service. Ottawan, kes esineb Eestis esimest korda on kuulsaks laulnud sellised laulud nagu “D.I.S.C.O.” ja “Hands Up (Give me your heart)”. Muusika, mis ei jäta külmaks kedagi ja paneb puusad nõksuma paljudel.

80-ndatel sai kogu maailmas tuntuks teiste Rootsi popgruppide seas ka Secret Service. Sündipoppi viljelev bänd annab kontserte tänaseni ja nüüd külastab ka Tallinnat. Secret Service’i üks populaarsemaid laule on “Ten O’Clock Postman”, mille saatel võib ennast kergesti ogaraks tantsida. Samuti kõlavad kontserdil “Oh Susie” ja ABBAst tuntud Agnetha Fältskogi ja Secret Service’i duett “The Way You Are”.

Kohtumiseni Tondiraba Jäähallis!

Lisainfo:
https://www.facebook.com/events/663075240530206
https://vk.com/event130150597