Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

People'i muusikaline show 'The Journey'

Dec 3rd 2016 @ Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Tallinn, Estonia
I Was There
Saturday, December 3rd, 2016
7:00 PM
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Tallinn, Estonia
Up with People’i (UWP) unikaalse muusikalise lavashow “The Journey” näol on tegemist trupi ainsa esinemisega Balti riikides ning Tallinna showga lõpetatakse oma pooleaastane ringreis maailmas. Trupi viimasest külaskäigust Eestisse on möödunud 18 aastat.

UWP 50. aastapäevaks loodud professionaalne lavashow "The Journey" toob lavale 20 erinevast riigist pärit 100 noore anded ja energia. Kogu perele mõeldud kahetunnises muusikalises etenduses on nii originaalset kui ka popmuusikat ning show pakub sisukate ja kaunite laulude, hoogsa koreograafia ja värviküllaste kostüümide dünaamilise sulami näol unustamatut elamust!

UWP trupi toob Eestisse MTÜ Hea Tahte Koda, mille on asutanud UWP Eesti vilistlased, keda on kokku vaid 20. MTÜ Hea Tahte Koda kaudu teostatakse erinevaid heategevusprojekte peaeesmärgiga toetada Eesti noorte osalemist UWP programmis. “The Journey” piletimüügist saadav tulu lähebki Eesti noorte stipendiumifondi.

MTÜ Hea Tahte Koda partneritena löövad antud projektis kaasa puitmajatootja Nordic Houses OÜ, Toyota Baltic AS, Eesti Meedia, Eesti Puitmajaklaster, Tallinna Spordi- ja Noosooamet, SA Archimedes ja mitmed teised missioonitundega Eesti ettevõtted.

UWP on ülemaailmne noorteorganisatsioon, mis pakub noortele vanuses 17 – 29 eluaastat ainulaadset võimalust ennast teostada kultuuridevahelise suhtluse, vabatahtliku töö projektide ja professionaalse muusikalise etenduse kaudu. Organisatsioonil on üle maailma enam kui 22 000 vilistlast.

Sündmuse lisanfo: www.heatahtekoda.ee