Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Афина. Звезда русской эстрады

Jan 20th 2017 @ Vene Kultuurikeskus

Tallinn, Estonia
I Was There
Friday, January 20th, 2017
7:00 PM
Vene Kultuurikeskus
Tallinn, Estonia
Afina. Uus ja parim.
Programmis kõlavad populaarse vene lauljanna armastatud, Venemaal kõikjal kõlavad laulud, mis on leidmas omale kuulajaid ka väljaspool Venemaad, muuhulgas kaunis Eestis. Eestis Russkoje Radio (Vene Raadio) eetris kõlavad Afina laulud on väga populaarsed.
Kava kestvus koos vaheajaga 2,5 tundi. Lauljanna esineb oma ansambliga.
Huvitavat ansamblist vt  www.afina-music.ru

Afina - Peterburi estraadi kõige temperamentsem, karismaatilisem ja naiselikum lauljanna, uhke võitleja ning tundeline õrn naine, kel on tavatu sametine hääl. Kuulajaskonna vallutab ta oma vokaali ja põletava energeetikaga. Afina esindab üht kõige populaarsemat laulužanrit – estraadi- ja lüürilist laulu. Ta laulab südamega, kinkides igale vaatajale osakese endast. Tema looming puudutab inimhinge kõige peenemaid ja ootamatumaid keeli.

Afina on kreeka päritolu Peterburi laulja tõeline nimi. Ta sündis Kasahstanis väga musikaalses peres, kus armastati muusikat ja laulmist. Tänu emale ja vanaemale võttis ta juba varases lapsepõlves omaks oma juurte - kreeka rahva – rikkaliku laulupärandi. Seetõttu on selle lauljanna esinemismaneer sügavalt isikupärane - vene lavadel ei leidu sellele analoogi. Kreeka temperamendiga esitatud vene estraad on viimastel aastatel saanud lauljanna kindlaks kaubamärgiks.

Afina jaoks on loomingus tähtsaimaks see, et tema kontserdile tulevad inimesed nutavad ja naeravad, rõõmustavad ja nukrutsevad, elavad ja laulavad kaasa koos tema ja tema kangelastega. Iga laul on seotud tema enda eluga. Lauljanna repertuaar on mõeldud erinevatele kuulajatele, nii vanuse kui ka muusikamaitse mõttes. Täna troonivad lauljanna laulud nii kohalike kui ka üleriigiliste raadiojaamade edetabelite eesotsas.