Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
We Love The 90s

We Love The 90s

Aug 24th 2017 @ Tallinna lauluväljak

Tallinn, Estonia
I Was There
Thursday, August 24th, 2017
5:00 PM
Tallinna lauluväljak
Tallinn, Estonia
Esimesed neli Millenniumi-päeva välisartisti Eesti suurimal retrofestivalil "We Love The 90s" on Cascada, Sash!, Benassi Bros. ja Groove Coverage

Järgmise aasta We Love The 90s alustab kolmapäevast festivali võimsate Millenniumi-ajastu staaridega. 24. augusti esimesed neli välisartisti on Cascada, Sash!, Benassi Bros. ja Groove Coverage.

Suurenenud festival toob järgmisel aastal Eestisse saksa tantsumuusika edukaimaks millennium-artistiks nimetatud Cascada. Artisti enimtuntud lugu on cover Maggie Reilly 1992. aasta loost «Everytime We Touch», mis vallutas ka näiteks Billboard Hot 100 tabeli jõudes kohale #10. Uk Album top 40 tabelis jõudis nende album kohale #2. Cascada on suurt populaarsust kogunud just remiksidega tuntud lugudest nagu «Becouse The Night» ja «Miracle», samuti ka oma lugudega nagu «Evacuate The Dancefloor». 2013 aasta Eurovisioonil esindas Cascada oma kodumaad Saksamaad.

Üle 22 miljoni plaadi müünud ja 65 korral kuld- ja plaatinumstaatusesse jõudnud Sash! on 90´ndate ja millenniumi muusika üks kuumemaid nimesid. Originaalse elektroonilise muusika kõla ja itaalia ning prantsuse keele kasutamine sõnades on Sash!-ist teinud Euroopa ühe tuntuima tantsumuusika artisti. Tema suurimad hitid on «Ecuador», «Stay», «Adelante» ja «Encore Un Fois». Sellel aastal ilmus taaskord ülemaailmselt tippu jõudnud „Ecuador 2016“.

Millenniumi-päeva üks enim ülemaailmset edu nautinud artist on Benassi Bros ft. Dhany, kes saavutas edu alguses Euroopas ning murdis siis USA klubiturule oma hittidega «Hit My Heart», «Every Single Day (2005 Power hit radio aastahitt #1, 2005 R2 Aastahitt #3)»,  «Rocket in the Sky» jpt. Projekti eduvõtmeks olid nii tipp-produtsent ja maailma üks nõutumaid djsi tänapäevani Benny Benassi ning Daniela Galli, kes on ka kirjutanud lugusid näiteks suurartistile Whigfield ning teinud koostööd
ülemaailmselt tuntud artistidega. Sellel suvel tegi tipplaulja ka koostööd meie kodumaa dj ja produtsendiga Cityflash, kelle lugu „Summer Party“ ilmus suve jooksul kümnetel Itaalia ja Hispaania kogumikel.

Eestis millenniumi-ajal väga armastatud ja ka hiljuti Eesti fänne tantsutamas käinud Groove Coverage on saksa tantsumuusika tõeline megastaar, kes on ennekõike tuntud hittidega «Moonlight Shadow», «God is a Girl», «7 Years and 50 Days» ja legendaarse Alice Cooperi hittloo «Poison» coveriga. Groove Coverage on suutnud ka kanda kinnitada Aasiasse, kus nad pidevalt tuuritavad ja kus nende lugu „She“ on näiteks ühe Hiina popima telesaate tunnuslugu. Projekt on ülemaailmselt müünud pea 15.miljonit albumit ja singlit.

We Love The 90s 2017 avapäeva, 24. augusti artistide nimekirja lisandub veel kodu ja välismaa sama ajastu tuntuimaid nimesid. Festival toimub 2017. aastal kolmepäevasena, väldates 24.-26. augustini Tallinna Lauluväljakul retrorütmides.

We Love the 90-s 3 päeva festivali pass on 1. novembrini müügil ülisoodsa hinnaga 39 eurot. 1. novembrist 31. detsembrini on 3 päeva passi soodushind 49 eurot ning tõuseb seejärel 59 eurole.