Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Argentiina tango Astor Piazzolla

Apr 15th 2017 @ Alexela Kontserdimaja, Tallinn

Tallinn, Estonia
I Was There
Saturday, April 15th, 2017
7:00 PM
Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Tallinn, Estonia
Kogu maailmas unistavad inimesed sellest, et näha, kuidas tantsitakse tõelist tangot ja üritavad mõista selle olemust. Tango on maailm, mis on tulvil saladusi ja kirge. Ilu, graatsia, elegants - tangos on seda kõike!

Laupäeval, 15. aprillil 2017 kell 19 võib Nordea Kontserdimaja laval näha uut unikaalset etendust "Astor Piazzolla kirglik argentiina tango". Uues muusikalises projektis sulab ühtseks tervikuks tango tuline koreograafia ja Astor Piazzolla muusikaline kirglikkus. Tänu sellele ainulaadsele kooslusele sündiski enneolematult värvikate kostüümide ja imekauni muusikaga vapustav etendus. Selles kõlavad Astor Piazzolla kuulsamad argentiina tangoviisid "Oblivion", "Adios Nonino", "Libertango" ja kontserdid "Neli aastaaega Buenos Aireses".

Projekti autoriks on argentiina tango tähtkuju, tuntud argentiina lavastaja Silvio GRAND ja festivali "Campeonato Mundial de Baile de Tango" laureaadid kategoorias "Tango Escenario" (Buenos Aires) ja konkursi "Tango Dance World Championship" (Buenos Aires) võitjad. Etenduses astuvad üles ka lauljad - "kuldne tangohääl" Cesar Camargo ja Martin Alvarado, kes esitavad ehtsaid argentiina tangosid. Kirgliku ja tulise etenduse saateks mängib maailmas tuntud Peterburi sümfooniaorkester "IP ORCHESTRA". Orkestri kunstiline juht ja peadirigent on Igor Ponomarenko.

Teie riietuses võiks olla punast - olgu punane kas terve kleit või üksnes sall või pluus või kingad. See kõik loob unustamatu atmosfääri, mis liidab tuhanded kaunid pidulikes kostüümides inimesed.

Etenduses esinevad: 
• Lavastaja Silvio Grand (Argentina)
• Tantsijad - "Tango Dance World Championship" (Argentina) võitjad ja "Campeonato Mundial de Baile de Tango"  laureaadid kategoorias "Tango Escenario" (Argentina) - tantsutrupp "TANGOJAMCLUB"
• Laulavad "kuldne tangohääl" Cesar Camargo ja S. Issakova, konkursi "Astor Piazzolla Music Awards" võitja
• Sümfooniaorkester "IP Orchestra"
• Kunstiline juht ja peadirigent I. Ponomarenko
• Rahvusvaheliste konkursside laureaat P. Iljaš (viiul)

Galaetendus "Astor Piazzolla kirglik argentiina tango" on üks kaasakiskuvamaid ja dünaamilisemaid maailmas. 15. aprillil 2017 haarab Nordea Kontserdimaja tõeline kire, tantsu ja armastuse keeris. Pileteid etendusele "Astor Piazzolla kirglik argentiina tango" sobib kinkida armsamale oma tunnete väljendusena. Kinkige endale ja oma kallimale päikeselise Argentina