Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

KRISTINOS ZMAILAITĖS ir EDMUNDO SEILIAUS KONCERTAS

Dec 14th 2016 @ Vaidilos teatras

Vilnius, Lithuania
I Was There
Wednesday, December 14th, 2016
7:00 PM
Vaidilos teatras
Vilnius, Lithuania

2016 m. gruodžio 14 d., 19 val.

KRISTINA ZMAILAITĖ ir EDMUNDAS SEILIUS, Lietuva

Akompanuoja D. Mažintas (fortepijonas), Lietuva


Kristina Zmailaitė

Baigus vokalo studijas pirmuoju rimtu išbandymu jai tapo Adinos partija G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“ Kauno muzikiniame teatre. Po sėkmingo debiuto ji sukūrė dar daugiau kaip dešimtį vaidmenų operose ir operetėse: Misis Ford (O. von Nicolai „Vindzoro šmaikštuolės“), Džuljeta (Ch. Gounod „Romeo ir Džuljeta“), Fraskita (G. Bizet „Karmen“), Violeta (G. Verdi „Traviata“), Marica (E. Kalmano „Marica“) ir kt.
2002 metais Kristina pelnė valstybinę stipendiją Vokietijoje, o kartu – galimybę tobulintis ir koncertuoti toje šalyje. Vėliau ji stažavo JAV, Prancūzijoje ir Italijoje, dalyvavo meistriškumo kursuose, kuriuos vedė garsūs Italijos vokalo meistrai (Katia Ricciarelli ir kiti).
Kristinai teko dainuoti įvairiuose tarptautiniuose festivaliuose, ji yra parengusi koncertinių programų su Čiurlionio kvartetu, bendradarbiavo su visais Lietuvos muzikiniais teatrais ir garsiausiais Lietuvos orkestrais bei dirigentais. Koncertinių gastrolių metu ji yra aplankiusi ne vieną Europos šalį ir Jungtines Valstijas.


Edmundas Seilius

Šis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas debiutavo dar studijų metais, kai atliko Nemorino partiją G. Donizetti operoje „Meilės eliksyras“. Vėliau jis buvo kviečiamas į skirtingų epochų ir stilių sceninius veikalus: Ch. Gounod „Romeo ir Džuljeta“ (Romeo), G. Puccini „Turandot“ (Pangas), B. Dvariono „Dalia“ (Jurgelis), J. F. Halévy „Žydė“ (Leopoldas), G. Verdi „Traviata“ (Alfredas), G. Puccini „Džanis Skikis“ (Rinučis), C. Monteverdi „Uliso sugrįžimas“ (Eurimakas), E. Chabrier „Žvaigždė“ (Karalius Ufas), G. Verdi „Rigoletas“ (Hercogas), G. Puccini „Bohema“ (Rudolfas), P. Čaikovskio „Eugenijus Oneginas“ (Lenskis), F. Leháro „Linksmoji našlė“ (Rosiljonas) ir kt.
Dvejus metus studijavęs JAV, vėliau jis kūrė vaidmenis Reino nacionalinėje operoje Strasbūre, bendradarbiavo su Dalaso ir Čikagos operomis, Varšuvos Didžiuoju teatru, Minsko nacionalinės filharmonijos orkestru bei su visais Lietuvos simfoniniais ir kameriniais orkestrais.
Edmundas reguliariai dalyvauja meistriškumo kursuose, kuriuos rengia pasaulyje pripažinti vokalistai (K. Ricciarelli, G. Bardini, M. Paulo, R. Legatte, P. Vallet, W. Wildo ir kt.). Jo atliekamas koncertines programas girdėjo daugelio Europos šalių, Japonijos ir JAV publika.