Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

MARTYNOS JATKAUSKAITĖS FOTEPIJONO REČITALIS

Nov 30th 2016 @ Vaidilos teatras

Vilnius, Lithuania
I Was There
Wednesday, November 30th, 2016
7:00 PM
Vaidilos teatras
Vilnius, Lithuania

2016 m. lapkričio 30 d., 19 val.

FORTEPIJONO REČITALIS
Martyna Jatkauskaitė
Lietuva

I dalis
Sergej Prokofjev. „Sarkazmai“, op. 17
Franz Schubert, Impromptu nr. 3, op. 142
Frédéric Chopin. Sonata nr. 2 b-moll, op. 35

II dalis
Maurice Ravel. Pavana mirusiai princesei
Sergej Prokofjev. Sonata nr. 7, op. 83

Martyna Jatkauskaitė

Ši atlikėja laikoma viena ryškiausių jaunosios kartos pianisčių Lietuvoje. Ji yra laimėjusi ne vieną tarptautinį konkursą: tapo absoliučia „Tunbridge Wells“ konkurso jauniems atlikėjams nugalėtoja, o dar keturiuose iškovojo pirmąsias vietas. Kritikai ir vertinimo komisijų nariai kaskart pažerdavo komplimentų Martynos skambinimo technikai ir jos, kaip interpretatorės, sugebėjimams. Scenoje jos muzikiniai interesai apimą platų epochų ir stilių spektrą – nuo D. Scarlatti, W. A. Mozarto ir L. van Beethoveno iki C. Debussy ir D. Šoskakovičiaus.
Pirmą kartą į sceną pakilusi vienuolikos, studijuodama ir vėliau ji koncertavo įvairiose Europos šalyse ir Japonijoje kaip solistė ir kartu su orkestrais, bendradarbiavo su įvairiais dirigentais ir atlikėjais.
Viena iš neblėstančių Martynos meilių – kamerinė muzika. Ji yra „Oskar Piano Duo“ (kartu su prancūzų pianistu Thomas Besnard) ir „Botticelli Piano Quartet“ narė. Martyna gyvena Vokietijoje, bet pastaraisiais metais su „Oskar Piano Duo“ susilaukė pripažinimo Italijoje: dueto atliekamą muziką transliavo vienas iš Italijos nacionalinių televizijos kanalų ir Vatikano radijas.