Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Titanic Live

Apr 5th 2017 @ Kauno Žalgirio arena

Kaunas, Lithuania
I Was There
Wednesday, April 5th, 2017
7:00 PM
Kauno Žalgirio arena
Kaunas, Lithuania

Epinė kino juosta „Titanikas“ – pirmą kartą Lietuvoje gyvai „Žalgirio“ arenoje

2017 m. balandžio 5 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje bus gyvai pristatytas vienas garsiausių filmų kino istorijoje – „Titanikas“. Praėjus daugiau kaip šimtmečiui po legendinio laivo tragedijos, jo istorija vis dar virpina žmonių širdis ir slepia galybę paslapčių. Projekto autoriai, tarptautinė kompanija „Avex Classics International“ (Japonija / Didžioji Britanija), visiems siūlo sugrįžti į „Titaniką“ ir moderniausių technologijų pagalba patirti dar gilesnes emocijas nei kadaise kino teatre... Filmas bus rodomas didžiuliame HD ekrane, originalo kalba su lietuviškais subtitrais, o visas garso takelis bus atliekamas gyvai – juostai akompanuos 96-ių muzikantų simfoninis orkestras, 50-ties dainininkų choras ir solistai iš užsienio.

1997 m. sukurtas blockbusteris „Titanikas“, kurio scenarijų parašė ir režisavo James‘as Cameronas, tapo vienu garsiausių filmu kino istorijoje, uždirbusiu daugiau kaip 2 mlrd. JAV dolerių ir pelniusiu 11 „Oskaro“ statulėlių, tarp kurių - „Geriausias filmas“, „Geriausias režisierius“ bei „Geriausia originali daina“ („My Heart Will Go On“, atliekama Celine Dion).

Antrojo pagal pelningumą filmo (pirmoje vietoje – „Įsikūnijimas“) garso takelis yra parduotas daugiau kaip 30 mln. kopijų tiražu ir tai yra pasaulio rekordas. Pagrindinė filmo meilės tema, arba Celine Dion atliekama daina „My Heart Will Go On“ yra pelniusi daugybė svarbių apdovanojimų ir yra įtraukta į geriausių XX amžiaus dainų sąrašą.

Filmo kompozitorius James‘as Horneris yra sukūręs muziką ne tik „Titanikui“, bet ir daugiau kaip 100 kitų filmų, tarp kurių - „Įsikūnijimas“ („Avatar”), „Narsioji širdis“, „Svetimas“, „Apollo 13“, „Žvaigždžių kelias“, „Nepaprastas Žmogus – Voras“ ir daugeliui kitų.

„Šis potyris yra nepalyginamas su tais jausmais, kurie buvo kino teatre. Kai tu girdi muziką gyvai ir ji yra dominuojanti šiame projekte, tu iš tikrųjų suvoki kaip stipriai muzika įtakoja filmą. Aš jaučiau tas galingas emocijų bangas, kuomet pakilias romantiškas nuotaikas keitė didžiulės baimės nuojauta. Nuostabi patirtis.“

- James Cameron, Titanic Live premjera, 2015 m. balandis

„Nuostabu. Orkestras suteikė filmui tiek daug sielos... Tai patirti buvo nuostabu. Malonu buvo stebėti publikos reakciją – vidury filmo jie audringai palaikė orkestrą aplodismentais, jie juokėsi teisingą akimirką ir braukė ašaras, kai tam atėjo laikas. Dalintis su žmonėmis emocija – tai yra būtent tai, kas suteikia gyvam atlikimui tiek unikalumo.“

- Jon Landau, Titanic Live premiera, 2015 m. balandis

O TU AR PASIRUOŠĘS SUGRĮŽTI Į TITANIKĄ?

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=t_Gd7rsWer4
https://www.youtube.com/watch?v=nXOE6EQtKcU

Bilietai prekyboje nuo rugsėjo 7 d.