Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Vilnius

Dec 25th 2016 @ Compensa Koncertų Salė

Vilnius, Lithuania
I Was There
Sunday, December 25th, 2016
4:00 PM
Compensa Koncertų Salė
Vilnius, Lithuania

Populiariausio animacinio serialo „Maša ir lokys“ herojai atvyksta į Lietuvą susitikti su vaikais ir kartu švęsti Naujuosius metus. Pasaulinę šlovę pelnę herojai Maša ir Miša mažuosius žiūrovus džiugins gruodžio 25 d. Vilniuje, gruodžio 26 d. Klaipėdoje ir gruodžio 27 d. Kaune (kasdien po du pasirodymus lietuvių ir rusų kalbomis).

Naujametiniuose Mašos ir lokio nuotykiuose – įspūdingo dydžio lėlės, kalbančios vaikiškais balsais, įspūdingos spalvotos dekoracijos, akrobatiniai triukai, specialiai šiam šou sukurtos apšvietimo ir pirotechnikos sistemos ir, be abejonės, šventiniai stebuklai. Nuotaikinguose pasirodymuose mažieji lankytojai ir jų tėvai bus ne tik žiūrovai, bet ir pasakos dalyviai.

Pagrindiniai muzikinio spektaklio veikėjai – žinomi liaudies pasakų herojai Maša ir Lokys, kurie dalyvauja pačiuose tikriausiuose Naujametiniuose stebukluose. Lokį gąsdina įvairiausi nuotykiai, į kuriuos įsivelia linksmoji Maša.

Didžiulė meilė mergaitei ir atsakomybės jausmas priverčia lokį atsisakyti jam įprasto ramaus gyvenimo ir kartu su Maša jis dalyvauja linksmiausiuose įvykiuose. Jaunieji žiūrovai susipažins ne tik su Maša ir lokiu, bet ir su voveryte, zuikiu, vilku ir kitais pasakos personažais. Naujametiniuose šou jaunųjų žiūrovų laukia gausybė smagiausių įspūdžių: susitikimas su stebuklų pasauliu ir išmintingais herojais, dainuojančiais linksmas dainas ir šokančiais pasakiškus šokius.

Scenoje vyks tikri stebuklai, netrūks žaidimų, pokštų, siurprizų ir dovanų visiems, laukiantiems Kalėdų senelio ir Naujųjų metų!


Pasirodymai įvyks:

Gruоdžio 25 d. – koncertų sale “Compensa”, Vilnius
16:00 – pasirodymas rusų k.

19:00 – pasirodymas lietuvių k.

Gruоdžio 27 d. – Sporto Halė, Kaunas
16:00 – pasirodymas rusų k.

19:00 – pasirodymas lietuvių k.