Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Mustonenfest 2017. Barrocade barokkorkester

Feb 1st 2017 @ Tallinna Filharmoonia kontserdimaja , Tallinn

Tallinn, Estonia
I Was There
Wednesday, February 1st, 2017
7:00 PM
Tallinna Filharmoonia kontserdimaja , Tallinn
Tallinn, Estonia
K 1. veebruar kell 19 Tallinna Filharmoonia Valge saal
MustonenFest
Barrocade barokkorkester (Iisrael)
Priit Aimla (trompet), Taavi Kuntu (trompet)
Kammerkoor Voces Musicales
Dirigent Andres Mustonen
Kavas:
Vivaldi. Kontsert kahele trompetile ja orkestrile C-duur op. 46
Vivaldi. “Gloria”
Händel. “Dixit Dominus”

Barokkorkester „Barrocade“ on loodud 2007. aastal noortest pühendunud muusikutest, eestvedajaks on gambamängija Amit Tiefenbrunn. Tänaseks on orkester üks väljapaistvamaid Iisraeli muusikakollektiive. Esinetakse nii Euroopas kui Ameerikas. Üheks väljapaistvaks ülesastumiseks oli Purcelli “Haldjakuninganna“ ettekanne koos inglise ansambliga “Retrospect” Iisraelis ja Londonis Wigmore Hall´is.
Ansambli eripäraks on erakordselt kandev basso continuo sektsioon, mis toetab kõrgete instrumentaalliinide sära ning annab kogu ansamblile ainulaadselt küllusliku, sujuva ja meeldejääva üldkõla. Huvitav on märkida, et ansambli keelpillide meister on ansambli muusikajuht Amit Tiefenbrunn ja poognad on valmistanud lautomängija Eitan Hofferi poolt. Ansambli liikmed on õppinud Euroopa juhtivates muusikakõrgkoolides, spetsialiseerunud varase muusika esitamisele ja mängivad ajastu instrumentidel.
Andres Mustonen on Barrocade ansambliga teinud Iisraelis tihedat koostööd, viimati anti ühiseid kontserte koos kammerkooriga Voces Musicales 2016. aastal Tel Avivis toimunud MustonenFestil. See koostöö jätkub nüüd MustonenFesti kontsertidel Peterburi Jaani kirikus, Tartus ja Tallinnas.