Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Donato Montvydo Kalėdinis TOP2

Dec 26th 2016 @ Alytaus sporto ir rekreacijos centras

Alytus, Lithuania
I Was There
phone
Get the full experience with the Bandsintown app.
arrow
Monday, December 26th, 2016
9:00 PM
Alytaus sporto ir rekreacijos centras
Alytus, Lithuania

Donatas Montvydas skelbia papildomus du turo koncertus!
Bene populiariausias Lietuvos atlikėjas Donatas Montvydas turi nuostabią naujieną savo gerbėjams! Po daugybės prašymų atlikėjas skelbia surengsiantis papildomus du turo koncertus gruodžio 25 dieną Panevėžyje ir gruodžio 26 dieną Alytuje, kurie taip ir vadinsis „Kalėdinis TOP2“!
Tik paskelbus pirmuosius turo pasirodymas atlikėjas neslepė, kad tai bus ryškiausias jo ir komandos projektas, prie kurio nuo pat pasiruošimo pradžios dirba daugiau nei 30 žmonių!
„Muzika yra saviraiškos forma, kurios dėka  save atradau anksčiau. Įgyjant išskirtinę patirtį scenoje, bendradarbiaujant su geriausiais savo srities specialistais bei pasiekiant užsibrėžtus tikslus, savyje lengviau atrasti vidinę laisvę, kurios tu nevaržai. Dabar ši vidinė laisvė gali pasireikšti įvairiose formose, įskaitant dainavimą, šokimą, režisavimą, prodiusavimą, projektavimą“ – teigia D. Montvydas.
Koncertinis turas paties atlikėjo režisuojamas šou, kurio metu gerbėjai turės progą išvysti ne tik atkurtą „Eurovizijos“ konkurso pasirodymą su legendiniu salto, bet ir kitus išskirtinius pasirodymus.
Turo metu skambės jau hitais tapiusios dainos bei visiškai nauji, kelią į tarptautinį pripažinimą padedantys prasiskinti kūriniai.