Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
Ralfs Eilands

Ralfs Eilands

Nov 27th 2016 @ Latgales vēstniecība GORS

Rēzekne, Latvia
I Was There
Sunday, November 27th, 2016
4:00 PM
Latgales vēstniecība GORS
Rēzekne, Latvia
Ralfs EILANDS & Melngaiļskolas Bigbends: koncertā Fila Kolinsa, Eltona Džona, Luija Ārmstronga un dzaudzu citu mākslinieku populāri hiti no animācijas filmām.

Fils Kolinss, Luijs Ārmstrongs, Eltons Džons... Tie ir grandi, kuru mūzika mūsdienās neatstāj vienaldzīgu nevienu. Un, domājams, ka reti kuram ir svešas tik ļoti mīļās, skaistās un sirdssiltās Disneja animācijas filmas “Mazā Nāriņa”, “Karalis Lauva”, “Tarzāns”, “Ledus sirds”, Aristokaķi” utt... Un vēl vairāk... Kam gan nav zināmi populārie hīti: Strangers like me un You`ll be in my heart no Tarzāna, I wanna be like you un Lāča dziesma no Džungļu grāmatas, Happy no Nepaklausīgais Es, Under the sea no Mazās nāriņas, Just can`t wait to be a king un Can you feel the love tonight no Karaļa Lauvas, I`m a believer un Hallelujah no Šreka un daudzas, daudzas citas mūzikas pasaulē pazīstamas dziesmas. Un to visu neaizmirstamā koncertā tikai un vienīgi džeza un popmūzikas ritmos jums sniegs enerģiskais skatuves spridzeklis un mūžam mainīgais Ralfs Eilands un atraktīvais Melngaiļskolas bigbends Jāņa Ivuškāna vadībā no Liepājas.
Tas ir koncerts, kas paliks atmiņā ikvienam! To pierādīja 24.februāris Liepājas Lielajā dzintarā, kad 1000 klausītāju koncerta beigās aiz sajūsmas bija kājās, sveica mūziķus ar milzīgām ovācijām, nebeidzamiem aplausiem un trīskāršu bis.
Ralfs Eilands. Dziedātājs, komponists, televīzijas un radio raidījumu vadītājs. Piedalījies vairākos konkursos, mūziklos, koncertuzvedumos, TV šovos Latvijā un ārzemēs. Kā saka mūzikas kritiķis Uldis Rudaks:
“Ralfs ir mūzikas tīrradnis”.
Melngaiļskolas bigbends - viens no jaunākajiem un atraktīvākajiem Liepājas muzikālajiem kolektīviem. Trīs gadu laikā sava enerģiskā vadītāja trompetista Jāņa Ivuškāna vadībā ir paveicis milzum daudz. Līdz šim ļoti daudz muzicēts gan Liepājā, gan ārpus tās, plūkti lauri starptautiskos festivālos un konkursos Latvijā, Lietuvā, Polijā. Slovēnijā, Čehijā un Beļģijā. Bigbends iestudējis vairākas koncertu programmas kopā ar Latvijas popkultūras zvaigznēm Uldi Marhilēviču, Andri Ērgli, Ralfu Eilandu un Antru Stafecku. Nozīmīgs fakts bigbenda darbībā ir džeza programma kopā ar pasaules klases trompetistu Konstantinu Jemeljanovu no ASV. Par kolektīvu izaugsmi, aktīvu darbību un izciliem sasniegumiem starptautiskos konkursos 2015.gadā bigbends saņēma Liepājas Kultūras balvu.
Sīkāka informācija: www.melngailskolasbb.lv