Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Olga Voronova

Dec 14th 2016 @ Tallinna Filharmoonia kontserdimaja , Tallinn

Tallinn, Estonia
I Was There
phone
Get the full experience with the Bandsintown app.
arrow
Wednesday, December 14th, 2016
7:00 PM
Tallinna Filharmoonia kontserdimaja , Tallinn
Tallinn, Estonia
Olga Voronova (viiul) ja Mati Mikalai (klaver)
14. detsember kell 19.00
Mustpeade maja

Viiuldaja Olga Voronova on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia 1999. aastal bakalaureusekraadiga ja 2002. aastal magistrikraadiga professor Endel Lippuse viiuliklassis. Alates aastast 2002 õpib ta EMTA doktorantuuris. Olga on täiendanud end Gnessinite- nimelises Venemaa Muusikaakadeemias, Saksamaal Hochschule der Künste Berlinis ning Hogeschool voor de Kunsten Utrechtis. Ta on pälvinud diplomid Heino Elleri-nimelisel Rahvusvahelisel Viiuldajate Konkursil aastatel 1991 ja 1996. Olga on konkursi “Con brio” 1998. aasta laureaat. 2000. aastal pälvis laureaadi tiitli ESTO 2000 raames läbiviidud noorte talentide konkursil Torontos. Olga Voronova on üles astunud solistina Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Narva Linna, Eesti Muusikaakadeemia ja Tallinna Muusikakeskkooli Sümfooniaorkestrite, samuti Tallinna Kammerorkestri ees. Alates 1995. aastast töötab ta Tallinna Kammerorkestris ja aastast 2001 on Tallinna Keelpillikvarteti liige.

Mati Mikalai lõpetas Tallinna Muusikakeskkooli 1990. aastal. 1995. aastal lõpetas ta Eesti Muusikaakadeemia bakalaureuse kraadiga seejärel alustas magistriõpinguid Peep Lassmanni juhendamisel ning jätkas ka doktoriõppes. Ta on end täiendanud tunnustatud pianistide Liisa Pohjola, Jose Ribera ja Lazar Bermani meistrikursustel. Mati pälvis aastal 1994 III preemia rahvusvahelisel pianistide konkursil Kilis, Rootsis ning I preemia vabariiklikul pianistide konkursil. Viimase aja kõrgemad tunnustused on saavutatud duos pianist Kai Ratassepaga.  Mati on esinenud solistina, kammermuusikuna ja orkestrite eest üle Eesti ning välismaal.
Mati õpetab alates 1997. aastast klaverit Tallinna Muusikakeskkoolis, alates 2001. aastast on ta osakonna juhataja, ning aastast 2000 on ta õppejõud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Kavas:
C. Debussy – Sonaat viiulile ja klaverile g-moll
S. Prokofjev – Sonaat viiulile ja klaverile f-moll

Lisainfo: www.interpreet.ee