Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Михаил Шелег. Легенда русского шансона

Dec 15th 2016 @ Jõhvi Kontserdimaja

Jõhvi, Estonia
I Was There
Thursday, December 15th, 2016
7:00 PM
Jõhvi Kontserdimaja
Jõhvi, Estonia
MIHHAIL ŠELEG

Teda nimetatakse kõlavalt: legend, staar. Endast räägib Mihhail tagasihoidlikult, et ta on oma laulude esitaja. Omalt poolt lisame, et ta on väga paljude rahva seas lauldavate hittide autor. Piisab vaid öelda: "Sinu pruunide silmade eest" ("За глаза твои карие"). Laul on karaoke tipplaul, mis liialdamata öeldes kuulub Venemaa kümne kuulsama laulu hulka.

Mihhaili laule esitavad Aleksandr Ivanov ja ansamber "Rondo", Aleksandr Maršal, Katja Ogonjok, Natalja Šturm, Sergei Ljubavin, Vladimir Tšernjakov, Gera Gratš, Tanja Tišinskaja ja teised kuulsad vene šansoonlauljad.
Eestis toimuval kontserdil ootavad teid parimad hitid - Mihhail Šelegi laulude "Kullafond".

Igavese hiti "Sinu pruunide silmade eest" autor esitab oma kuulajaile parimaid laule. Kindlasti kuulete kontserdil ka Mihhaili uusi laule. Nagu alati rõõmustab ta meid sädeleva huumori ja hingeliste lauludega. Mihhail on väga veetlev, sarmikas ja suhtlemisaldis inimene, reeglina toimuvad tema kontserdid dialoogis vaatajaga, mis loob saalis elava, loomuliku õhkkonna ja kõikidele kohalviibijatele hea tuju.

Tema lavapartneriteks on aegade vältel olnud rock-ansamblid "Avgust", "Akvarium", "Brigada S", "Auktsõon", "DDT", "Piknik". Samuti on Mihhail palju sõitnud mööda Nõukogude Liitu koos selliste estraadi- ja kinonäitlejatega nagu Aleksandr Demjanenko, Jelena Drapeko, Marina Kapuro, Juri Kukin. Ta on esinenud ühistel kontsertidel koos satiirikirjanike Mihhail  Zvanetski, Semjon Altovi, Mihhail Gorodinski ning kupletistide Mihhail Vašukovi ja Nikolai Banduriniga. 1990. aastal kutsuti Šeleg tööle Leningradi televisiooni, kus ta juhib autoriprogrammi "Põhjašansoon".

Mihhail Šeleg esines koos Aleksandr Novikovi, Vika Tsõganova ja teiste vene šansoonlauljatega edukalt Venemaa esimesel šansoonifestivalil "Ligovka-91", mis toimus 1991. aastal Leningradis.  

Oma loomekarjääri jooksul on Mihhail Šeleg avaldanud mitu sooloalbumit. Lisaks sellele on tema laulud korduvalt arvatud šansoonikogumikesse. Mihhail Šeleg osales Sergei Nogovitsõni, Arkadi Severnõi, Sergei Burmistrovi ja Mihhail Krugi mälestuskontsertidel.