Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Kontserdisari ´Eliitkontserdid. Mozart´. Mari Poll Henry

Dec 7th 2016 @ Jõhvi Kontserdimaja suur saal, salong

Jõhvi, Estonia
I Was There
Wednesday, December 7th, 2016
7:00 PM
Jõhvi Kontserdimaja suur saal, salong
Jõhvi, Estonia
Kavas:
Mozart. Klaveritrio E-duur
Dvorak. Klaveritrio e-moll "Dumky"
Brahms. Klaveritrio op. 8 H-duur

Klaveritriot peetakse üheks nõudlikumaks ansamblikoosseisuks. Üles astub trio, kelle eesmärkideks on üllatada publikut mitmekülgsete kontserdikavadega, arendada järjepidevalt koosmängu ning esitada suurte heliloojate loomingut austuse ja kirega.

Mari Poll on lõpetanud Inglismaal Chethami Muusikakooli ja omandanud Londoni Kuninglikus Muusikakolledžis bakalaureuse- ja magistrikraadi. Mari on solisti ja kammermuusikuna andnud kontserte pea kõikjal Euroopas, Venemaal, Uus-Meremaal ja USA-s.

Tšellist Henry-David Varema on esinenud mitmel pool Euroopas, Aasias, USA-s, Austraalias jm. Solistina on ta esitanud tšellokontserte paljude tunnustatud dirigentide käe all ning osalenud Frankfurdi uuemuusikaansambli Ensemble Modern ja kammerorkestri Kremerata Baltica projektides.

Mihkel Poll on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ning Guildhalli Muusika- ja Teatrikooli. Ta on edukalt osalenud paljudel rahvusvahelistel ja üleriigilistel konkurssidel ning andnud kontserte Euroopas, Venemaal ja USA-s. Mihkel on soleerinud Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri, Põhjamaade Sümfooniaorkestri, Norrbotteni Kammerorkestri, Vanemuise Sümfooniaorkestri, Norwichi Filharmooniaorkestri ja paljude teiste orkestrite ees. 2011. aastal võitis ta maineka Guildhall Wigmore Recital Prize’i. Möödunud aastal ilmus Mihkel Polli sooloalbum, mis valiti 2015. aasta klassikaalbumiks.

Koostöös Eesti Interpreetide Liiduga