Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

ŠVENTINIS KONCERTAS

Dec 31st 2016 @ Užutrakio dvaro sodybos rūmai

Trakai, Lithuania
I Was There
Saturday, December 31st, 2016
6:00 PM
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Trakai, Lithuania

ŠVENTINIS KONCERTAS

ANDRIUS BALACHOVIČIUS, akordeonas
EUGENIJUS KANEVIČIUS, kontrabosas
ARTŪRAS CHALIKOVAS, gitara
DARIUS RUDIS, mušamieji

Programa
Džiazo standartai.


Jau tapo tradicija, kad paskutinį metų vakarą Užutrakyje skamba šventiškai nuteikiantis džiazas. Tačiau šį vakarą žavės ne tik keturi Lietuvoje gerai žinomi džiazo muzikai. Su jais scenoje bus akordeonas. Taip, akordeonas! Instrumentas, kokio Lietuvoje dar nėra buvę – tai Italijos ir pasaulinėje rinkoje lyderiaujančių akordeonų gamintojų „Brandoni & Sons“ sukurtas akordeonas Brandoni Liberti.

1949 metais Giovani Brandoni bei sūnūs Paolo ir Ubaldo, sekdami savo svajonėmis, Castelfidardo mieste įkūrė įmonę, kurios veiklos planuose buvo tik pačios aukščiausios kokybės akordeonų gamyba. Jų vizijose akordeonas turėjo tapti ne tik muzikos instrumentu, bet ir tikru meno dirbiniu. Palaipsniui ištobulintos gamybos paslaptys leido apjungti senas tradicijas, šiuolaikinių technologijų pasiekimus bei ypač estetizuotą instrumento išorinį vaizdą. Visi „Brandoni & Sons“ akordeonai yra išskirtinai rankų darbo kūriniai – jų gamybai naudojamos tik rankų darbo detalės, kurių instrumentuose esti apie 4000, ir nėra pripažįstami jokie gamykliniai štampai.

Tačiau pati įspūdingiausia, išskirtinė šių šedevrų savybė – garso kokybė. Brandoni instrumentų garsas – tai ypatingai minkštas, muzikantų apibūdinamas kaip „apvalus”, neturintis jokių šaižių atbalsių garsas, tai spalvinga, obertonų pilna ir kerinti garsų simfonija. Dinamiški ir galingi, unikalūs, personalizuoti ir vienetiniai, nes pritaikyti kiekvieno atlikėjo poreikiams, šie akordeonai pakylėja muzikos atlikimo galimybes iki universalių aukštumų.

Dabartiniai gamintojai, kaip ir senųjų laikų italų meistrai, kūrę styginius instrumentus išlikusius amžiams, kaip vieną didžiausių vertybių ir paslapčių laiko medienos ir lako paruošimą, nuo ko tiesiogiai priklauso garso kokybė. Taigi koncerte turėsime galimybę pasimėgauti išskirtiniu medinio „Brandoni & Sons“ akordeono Brandoni Liberti skambesiu. Šio intrumento korpusas pagamintas iš 20 metų išlaikytos, specialiomis technologijomis ruoštos bei ypatingu laku dengtos medienos ir yra puoštas nepaprasto grožio raižiniais.