Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Lotte Unenäomaailmas

Mar 2nd 2017 @ Teater Vanemuine, suur maja, Tartu

Tartu, Estonia
I Was There
Thursday, March 2nd, 2017
6:00 PM
Teater Vanemuine, suur maja, Tartu
Tartu, Estonia

Lotte on tore kangelane, kes meeldib nii lastele kui vanematele – lahke, südamlik ja alati kamba hing. Seiklused seekord Unenäomaailmas!

LOTTE UNENÄOMAAILMAS
Lastemuusikal kahes vaatuses

Helilooja Priit Pajusaar
Idee autorid Heiki Ernits, Janno Põldma
Laulusõnade autor Leelo Tungal
Lavastaja Tanel Jonas
Muusikajuht ja dirigent Martin Sildos
Dirigent Taavi Kull
Kunstnikud Rosita Raud ja Iir Hermeliin

Osades Linda Kolde, Adeele Sepp (Ugala Teater), Jaanus Tepomees, Kaarel Targo, Rasmus Kull, Priit Strandberg, Simo Breede, Jaan Willem Sibul, Pirjo Jonas, Merle Jalakas, Karol Kuntsel, Lauri Liiv, Veiko Porkanen, Marian Heinat, Hedi Maaroos, German Gholami, Alo Kurvits, Oliver Timmusk, Leino Rei, Kärt Tammjärv, Marin Mägi – Efert (Rakvere Teater)


“Lotte Unenäomaailmas” juhatab vaatajad jänes Adalberdi unenäkku, kus võib kohata nii kõikvõimalikke kummalisi tegelasi – alustades üleannetutest ustest ning lõpetades lootusetult ühte põimunud kinga ja kohvitassiga – kui sattuda kõikvõimalikesse rohkem või vähem pentsikutesse situatsioonidesse. Lühidalt öeldes osutubki Unenäomaailma lõksu jäänud Adalberdi päästmine üle ootuste värvikaks ja haaravaks seikluseks.
Seda, millist rolli on mänginud ja mängivad Lotte-lavastused laste tutvumisel muusikateatriga või teatriga üleüldse, ei saa kindlasti kuidagi alahinnata. Sest fantaasiarikaste narratiivide, mida on vürtsitatud vaimukate laulutekstide ja meeldejäävate meloodiatega, populaarsus on olnud muljetavaldav. Ja sama on lugu ka Lotte-sarja neljanda lavastusega.
Mihkel Truman, kultuur.err.ee

Esietendus 28. novembril 2015 Vanemuise teatri suures majas ja 10. detsembril 2015 Nordea Kontserdimajas.


Tähelepanu!
Kuni 3-aastased (k.a.) lapsed saavad etendusele sülepiletiga (hind 5 eurot, võimalik osta enne etendust kassast kohapeal).
Etenduse piletile Tallinnas lisandub Nordea Kontserdimaja teenindustasu 0.50 eurot.
Nordea Kontserdimajas põranda numeratsioon algab 3. reast.
1. rõdu 1. rea kohad 1-59 ning 2. rea kohad 1-11 ja 47-57 on piiratud nähtavusega (nähtavust võib segada piire, mis on paigaldatud rõdu servale ohutuse tagamiseks).
Ostetud pileteid ei vahetata ega osteta tagasi.