Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon
Basta

Basta

Feb 18th 2017 @ Tondiraba jäähall, Tallinn

Tallinn, Estonia
I Was There
Saturday, February 18th, 2017
7:00 PM
Tondiraba jäähall, Tallinn
Tallinn, Estonia
18.02.2017 19.00
Tondiraba jäähall
BASTA

2017. aasta tähtsaim räpisündmus: Tallinnas esineb uue albumi esitlusega Basta!

TCC.ee esitleb 2017. aasta tähtsaimat räpisündmust: arvukate soovide kohaselt toimub 18. veebruaril Tondiraba jäähallis taas vene räpi legendi Basta suur kontsert. Juba traditsiooniliselt saab üksnes elav esitus teoks võluva Tati osavõtul. Kontserdikülastajad saavad vene räpi ajaloo tähtsündmuse tunnistajaks: kohalikule publikule esitletakse uut albumit „Basta 5“.

Kohalikud organisaatorid said Basta (Vassili Vakulenko) eelmise, 2016. aasta veebruari Tallinna kontserdi korraldamise eest arvukalt tänusõnu. Vaatajate arv oli olnud aukartustäratav – 5000 inimese ringis! Sellegipoolest ei ole kired siiani vaibunud: ikka ja jälle on soovitud, et korraldataks veel üks Basta kontsert. Vassili Vakulenko on kohalike austajate soove kuulda võtnud. 2017. aasta veebruaris annab ta taas Tallinnas suure kontserdi ja esitleb oma uut albumit „Basta 5“.

Oma uut loomingut nimetab muusik süngeks ja ebatavaliseks. Albumisse on kogutud palju armastuslaule, mis kõlavad aga pahaendeliselt. Vassili seletab seda nii: „Arvatakse, et kui on armastus, siis on see midagi imearmast, kuid mina, nagu iga täiskasvanud inimene, olen aru saanud, et armastus on õige karm värk.“ Mõistagi kuulevad austajad Tallinna kontserdil ka räppari vanu hitte.

Nagu eelmiselgi aastal suhtub TCC.ee kontserdi korraldusse tõsiselt ja austajate erakordselt suure huvi tõttu organiseerib selle suurel väljakul. Pileteid müüakse nii fännitsooni, tantsupõrandale kui istekohtadele.


Hakata klubi liikmeks, et saada alati piletitelt lisasoodustust ning esimeste seas infot Eesti kontsertide kohta, saab TCC.ee veebilehel.