Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Александр Ревва и Михаил Галустян

Nov 27th 2016 @ Nordea Kontserdimaja

Tallinn, Estonia
I Was There
Sunday, November 27th, 2016
7:00 PM
Nordea Kontserdimaja
Tallinn, Estonia
Tallinnas esineb plahvatuslik huumoriduett Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan!

Populaarsed Venemaa humoristid Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan on loonud uue huumorišõu „Best of the best of the best“, mida nad juba üsna varsti, 27. novembril, esitavad Tallinnas Nordea Kontserdimajas. Plahvatusliku dueti firmahuumor ei jäta kedagi ükskõikseks: naer ja positiivne meeleolu on garanteeritud.

Venemaa tipphumoristid Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan esinevad Tallinnas uue muusikalise komöödia šõuga. Kavas on uued ja populaarsed komöödianumbrid, parimad miniatuurid ja tähtede firmahuumor. Programmi muusikalise osa eest vastutab kohaliku publiku lemmikuks saanud erikülaline Artur Pirožkov, kes esitab oma hitte.

Aleksandr Revva ja Mihhail Galustjan on Venemaa estraadi huumori Olümpia tähed. Üksikult esinedes on nad suutelised panema saali naerust nutma. Aga nende ühine esinemine on kui pommiplahvatus!

Kava „Best of the best of the best“ on uus etapp tänapäeva huumori arengus. Kohalikud korraldajad (TCC.ee) pakuvad ainult parimaid ja usaldusväärseid uusi kontsertprogramme. Etteruttavalt olgu öeldud, et TCC.ee kui „külaline tulevikust“ soovitab siiralt: sellist esinemist ei saa maha magada, see läheb tänapäeva huumori ajalukku.

Fakt: need artistid on juba ajalukku läinud. Nad on näidanud,  mida kujutab endast sädelev, terav ja julge kärbeteta huumor. Kusjuures nende miniatuuridest ei puudu intellekt ja maitse. Seepärast on nad saavutanud suure populaarsuse nii noorte kui vanemaealiste hulgas.  Nende huumor ei küsi east.

Aleksandr Revva on populaarne komöödianäitleja, meelelahutaja, laulja, produtsent. Ainulaadne artist, kelle ekraanikujud on saanud tuhandete vaatajate lemmikuks ja kelle öeldud fraasidest on saanud lendsõnad. Sädelevad naljad, meeldejäävad numbrid ja  uskumatud  tegelaskujud on kinkinud andekale humoristile enneolematu populaarsuse.

Mihhail Galustjan on kuulus humorist, meelelahutaja, stsenarist, filminäitleja, produtsent ja saatejuht, üks projekti „Meie Russia“ kahest esinäitlejast. Galustjani esitatud rollid on tulvil võrratut karismat ja jäävad vaatajatele kohe meelde, aga tema tegelaskujude repliike tsiteeritakse kõikjal.

Huumorišõu „Best of the best of the best“ on suurepärane põhjus  lähedaste ja sõpradega kokku saada, et veeta koos üks mõnus õhtu ja end positiivsete emotsioonidega laadida.

Tähelepanu, üritus on 16+!

7% lisasoodustust saate, kui registreerite end leheküljel TCC.ee