Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Кристина Орбакайте

Nov 30th 2016 @ Vanemuise Kontserdimaja, Tartu

Tartu, Estonia
I Was There
Wednesday, November 30th, 2016
7:00 PM
Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Tartu, Estonia
29.11.2016 Nordea kontserdimaja (Tallinn)
30.11.2016 Vanemuise kontserdimaja (Tartu)


Kristina Orbakaite annab Eestis kaks kontserti!


Tähelepanu! Ees ootavad suured muusikasündmused: 29. novembril 2016 esineb Tallinnas Nordea kontserdimajas ja 30. novembril Tartus Vanemuise kontserdimajas maailma suurusjärgu täht Kristina Orbakaite. Laulja esineb uue kontserdikavaga. Uskumatult andekas ja lummav laulja, Venemaa teeneline kunstnik esitab Eestis maailma tasemel šõuprogrammi: laval teeb kaasa tantsukollektiiv, kõige moodsama tehnoloogia abil on loodud arvukalt valgus- ja videoefekte. See on vaatemänguline, kaasahaarav ja fantastiline šõu, mida pole võimalik sõnadesse panna. Seda peab nägema!

Kristina Orbakaite ei vaja tutvustamist. Ta on tänapäeva estraaditähtedest üks nõutumaid. See Venemaa estraadi taevalaotuse ere, kordumatu ja võrratu täht valgustab kogu maailma – Kristina annab pidevalt kontserte erinevatel kontinentidel. Kristina Orbakaite kontsert on maailmatasemel vaatemänguline professionaalne šõu! Laulja looming on uskumatult populaarne, ta laulud lähevad korda kõige erinevamate maailmajagude inimestele. 2013. aastal sai Kristina Orbakaite Vene Föderatsiooni teenelise kunstniku aunimetuse. See näitab, kui väga rahvas seda suurepärast ja võrratult andekat lauljat armastab ja austab!


Kristina on osalenud ligikaudu kolmekümnes tele- ja mängufilmis ning muusikalis. Laulja repertuaaris on üle 150 laulu. Kõige paremad neist kõlavad laulja Eesti kontsertidel.
Kontsertidel näidatakse publikule uute laulude ja kompositsioonide “Den proidjot” (“Päev möödub”), “Maski” (“Maskid”), “Krõlja” (“Tiivad”) lavastusi. Ja muidugi ei ole šõu mõeldav ilma publikule armsaks saanud ja tuntud hittideta: „Svadebnaja“ („Pulmalaul“), „Raz i navsegda“ („Igaveseks ajaks igavesti“), „Solntse“ („Päike“), „Pereljotnaja ptitsa“ („Rändlind“) ja paljud teised.

Kristina iga kompositsioon on kui ta enda lavastatud lugu. „Iga laul on minu poolt läbi elatud ja läbi tunnetatud elusituatsioon,“ räägib Kristina Orbakaite.
Laval kasutatakse ka vapustavat installatsiooni. Kõik numbrid hämmastavad vaatemängulisusega, sest nende kallal on vaeva näinud parimad koreograafid ja režissöörid.

Muusikaõhtu, mille laulja Eesti elanikele kingib, on vaatamist väärt – spetsiaalselt Eesti vaatajatele on kavas teha palju üllatusi. Olgu mainitud, et Venemaal tuleb see kontsert esiettekandele 9. detsembril Moskva Riiklikus Kremli palees. Nii et Eestis ootab teid grandioosne pidupäev: 29. novembril Tallinnas ja 30. novembril Tartus. Veel kord: see on vaatamist väärt!


7% lisasoodustust saate, kui registreerite end leheküljel TCC.ee