Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

танцы

Nov 28th 2016 @ Nordea Kontserdimaja

Tallinn, Estonia
I Was There
Monday, November 28th, 2016
7:00 PM
Nordea Kontserdimaja
Tallinn, Estonia
Alustas uus projekt „Tantsud TNT-s. Hooaegade heitlus”

28. novembril saavad mastaapseima tantsusaate parimad osalejad taas Nordea kontserdimaja laval kokku! Tantsuprojekti „Tantsud TNT-s. Hooaegade heitlus” uues show’s osalevad kahe hooaja parimad tantsijad, kes näitavad meile veel kord oma oskusi ja annet.

Suurejoonelise show „Tantsud TNT-s” uus programm pakub veel rohkem tantsunumbreid, ootamatuid pöördeid, naeru, pisaraid, intriige ja kaks korda teravamaid elamusi, sest lavale astuvad kahe eelmise hooaja kõige paremad, vaatajatele armsaks saanud osalejad ja finalistid. Meeskondi juhendavad juba tuttavad koreograafid Jegor Družinin ja Miguel.
Jegor Družinini meeskonda kuuluvad Ilshat Shabajev (saate „TANTSUD” esimese hooaja võitja), Vanja Možaikin, Julja Nikolajeva, Dima Maslennikov, Sasha Volkov, Sofa, Juliana Buhholts, Snežana Krjukova, Nastja Mihhailets ja Vika Mihhailets.

Migueli meeskonnas on Maksim Nesterovitš (saate „TANTSUD” teise hooaja võitja), Alissa Dotsenko, Nikita Orlov, Vitali Savtšenko, Anna Tihhaja, Julianna Koršunova, Anton Panufnik, Lena Golovan, Oleg Klevakin ja Mitja Stajev.
„Tantsud TNT-s. Hooaegade heitlus”. Kõige suurejoonelisema tantsuprojekti osalised kohtuvad näost näkku ühel laval – see tähendab võimsaid emotsioone, peensusteni viimistletud koreograafiat ja pöörast energiat! Unustamatu show nendelt tantsijatelt, kellele andsid oma hääle miljonid televaatajad!
Ärge magage maha – 28. novembril Nordea kontserdimajas saavad kokku tugevaimatest tugevaimad!

Piletid on müügil alates 8. aprillist veebilehel piletilevi.ee
Esimesed 300 piletit on erihinnaga!