Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Back to 80's Legendos

Dec 16th 2016 @ Kauno Žalgirio arena

Kaunas, Lithuania
I Was There
Friday, December 16th, 2016
8:00 PM
Kauno Žalgirio arena
Kaunas, Lithuania

Grandioziniame koncerte – trys legendiniai vardai

CC Catch, Thomas Anders, Fancy! Gruodžio 16 dieną tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje turinčios šios trys devintojo dešimtmečio žvaigždės surengs įspūdingą koncertą Kauno "Žalgirio" arenoje!

Svaiginanti karjera

Ne vieną legendinį dainininką į Lietuvą bei po tris metus trukusių derybų pirmieji pakvietę koncertuoti CC Catch, artėjant šv.Kalėdoms kompanija "Back To The 80's & 90's" vėl parengė muzikinį desertą.
Ilgai nesiryžusi atvykti į Lietuvą, ilgą laiką Vokietijoje gyvenusi CC Catch, kuri karjerą pradėjo moterų pop grupėje „Optimal“, šįkart su malonumu vėl grįžta į Kauną.
Tūkstančius gerbėjų visame pasaulyje turinti Nyderlandų kilmės dainininkė Caroline Catherine Müller, kuri visiems geriau žinoma C.C. Catch vardu, išgarsėjo pradėjusi bendradarbiauti su legendinės grupės „Modern Talking“ dainininku, kompozitoriumi Dieteriu Bohlenu.
1985 metų liepą savo gimtadienio proga CC Catch išleido debiutinį singlą „I Can Lose My Heart Tonight“, kuris akimirksniu tapo hitu visoje Europoje.
Tačiau ši daina buvo tik pritrenkiančiai svaiginančios jos karjeros pradžia: „Cause You Are Young“, „Strangers By Night“, „Heartbreak Hot“, „ Are You Man Enough“, „Heaven And Hell“ ir kitos dainos tapo puikiai žinomos CC Catch gerbėjams, kurie jos vardą linksniuoja nuo Paryžiaus iki Singapūro, nuo Niujorko iki Sidnėjaus, nuo Maskvos iki Bankoko.

Buvo išsiųstas į vienuolyną

Vokietijos dainininkas Manfred Alois Segieth tūkstančiams labiau žinomas vardu Fancy.
Kadaise tėvo mokytis į vienuolyno mokyklą išsiųstas Fancy aukso amžių išgyveno devintajame-dešimtajame dešimtmetyje.
Turbūt su žiburiu rankose ne tik senajame kontinente reikėtų ieškoti žmogaus negirdėjusio italų bei euro disko stiliaus atlikėjo Fancy superhitų "Slice Me Nice", "Flames of Love", "Chinese Eyes", "Bolero", "Lady of Ice".
Fancy ir dabar aktyviai koncertuoja, kuria bei prodiusuoja Smash Hit D.Britanijos Charts "Cocoon", populiariajam D.Britanijos televizijos Pete Waterman muzikiniam šou "The Hitman and Her". Jis – puikiai žinomas žmogus garsioms Stock Aitken Waterman (SAW) ir "PWL Record" komandoms.
Trečiasis "perliukas", kurį gruodžio 16 dieną į Kauną atveža kompanija "Back To The 80's & 90's", – Thomas Andersas.

Daugiau nei 400 platininių ir auksinių apdovanojimų

Berndas Weidungas, toks tikrasis šio legendinio dainininko vardas, yra vienas iš nedaugelio vokiečių atlikėjų, pelniusių šlovę ir savo tėvynėje, ir visame pasaulyje.
1979 metais Liuksemburgo radijo dainų konkursą laimėjęs Thomas, netrukus įrašė savo singlą "Judy" ir koncertinio turo metu susipažino su CC Catch išgarsinusiu Dieteriu Bohlenu.
Su grupe „Modern Talking“ Thomas Andersas išleido galybę singlų, pasiekusių daugybės šalių topų penketukus, o superhitu tapęs „You‘re My Heart, You‘re my Soul“ topų viršūnėje karaliavo net 81 šalyje ir tarp populiariausiųjų išsilaikė net šešis mėnesius!
Thomas Andersas yra pardavęs daugiau nei 125 milijonus albumų kopijų, skaičiuojant grupės ir solo įrašus, ir gavęs daugiau nei 420 platininių bei auksinių apdovanojimų.
1989 metais Thomas išleido pirmąjį solinį albumą "Different" ir sėkmingai pradėjo solinę karjerą.
1998-2003 jis vėl surengia koncertus su atgimusia "Modern Talking", bendradarbiauja su "No Angels", "T-Seven" ("Mr. President" solistė), Marta Sanchez, Isabel Varell, It G!rls ir daugeliu kitų.
Paskutinis atlikėjo solo albumas „Strong“ buvo parduotas daugiau nei 1 mln. kopijų tiražu vien tik Rusijoje.
"Nepaisant tokios sėkmės ir daugiau nei 40 metų patirties muzikiniame versle Thomas Andersas visuomet išlieka savimi, – teigė gruodžio 16 dieną trijų legendinių žvaigždžių koncertą Kauno "Žalgirio" arenoje organizuojančios "Back To The 80's & 90's" atstovas. – Thomo gerbėjai visame pasaulyje žavisi jo tikrumu ir nuoširdumu, kuriuo jis spinduliuoja savo koncertuose".