Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

ODD STANDARDS

Dec 28th 2016 @ Užutrakio dvaro sodybos rūmai

Trakai, Lithuania
I Was There
Wednesday, December 28th, 2016
2:00 PM
Užutrakio dvaro sodybos rūmai
Trakai, Lithuania

Vasario 28 d., sekmadienį, 14 val.
UŽUTRAKIO DVARO SODYBOS RŪMUOSE

ODD STANDARDS

DŽIAZO KVARTETAS „MADE IN 234”
Karolis Šarkus, saksofonas / Nojus Drąsutis, bosinė gitara
Jonas Filmanavičius, mušamieji / Artūras Daunys, fortepijonas

Programa
Džiazo standartai, improvizacijos, autorinės kompozicijos.

Tarsi specialiai kameriniams koncertams sukurtoje Užutrakio rūmų salėje puikiai skamba ir džiazas. Šiame koncerte išgirsite būtent pasirodymui Užutrakyje paruoštą programą „Odd Standards“ – neįprasti standartai. Ją pristatys buvę Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos auklėtiniai, į savo kvarteto pavadinimą įtraukę skaičių „234” – klasės, kurioje vykdavo repeticijos, numerį – tuo pabrėždami, kad džiazo muzikais jie tapo būtent čia. Kvarteto nariai mokėsi ir brendo B. Dvariono DMM pedagogų Olego Molokojedovo ir Vytauto Labučio džiazo ansambliuose.

Dabar šie ne pagal amžių virtuoziški bei išprusę jaunuoliai jau yra savarankiškai kuriantys, tyrinėjantys džiazo muzikos platybes, koncertuojantys solo ir įvairiuose ansambliuose atlikėjai. Džiazo kvartetas „Made in 234“ brandžiu muzikavimu jau stebino Lietuvos – „Birštonas“, „Vilnius Mama Jazz“, „Druskininkų džiazo maratonas“ ir Latvijos – „Saulkrasti Jazz“ tarptautinių džiazo festivalių publiką. 2014 metais tarptautiniame konkurse „Vilnius Jazz Young Power“ kvartetas laimėjo Grand Prix. 2015-aisiais tarptautiniame Târgu Mureș studentų džiazo festivalyje (Rumunija), būdami jauniausiais festivalio dalyviais, šie muzikai pelnė geriausios grupės prizą. Laureatais jie tapo ir tarptautiniame konkurse „Sąskambiai“, o „Pavasario trimitų“ konkurse Plungėje pelnė Grand Prix. Kvartetas koncertavo Lietuvos nacionalinės filharmonijos ir daugelyje kitų scenų.

Karolis Šarkus dvejus metus buvo Mstislavo Rostropovičiaus paramos fondo retų gabumų turintiems vaikams globotinis. Karolis kasmet papildo savo apdovanojimų kolekciją: keturis kartus tapo nacionalinio Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų konkurso bei tarptautinių konkursų „Tautiniai akcentai muzikoje“, „Kaunas Sonorum“, Algirdo Budrio atlikėjų mediniais pučiamaisiais instrumentais konkurso laureatu. 2015 metų vasarą meistriškumo stovykloje Italijoje atlikėjas laimėjo stipendiją ketverius metus studijuoti prestižiniame Berklio muzikos koledže (Berklee College of Music) Bostone. Atlikėjas yra grojęs visose svarbiausiose Lietuvos scenose bei Latvijoje ir Čekijoje.

Nojus Drąsutis su Olego Molokojedovo vadovaujamu džiazo ansambliu laimėjo pirmąsias vietas tarptautiniuose džiazo konkursuose „Don Chento Jazz” (Kaliningradas) ir „Muzika be sienų“ bei su šiuo kolektyvu įsiamžino kompaktinėje plokštelėje. Atlikėjas tobulinasi meistriškumo kursuose, seka užsienio džiazo naujienas, domisi ne tik muzika, bet ir kinu.
Jonas Filmanavičius – daugkartinis nacionalinio Juozo Pakalnio konkurso laureatas, tarptautinio konkurso „Muzika be sienų“ Grand Prix laimėtojas, bei I vietos – tarptautiniame konkurse „Don Chento Jazz“. Atlikėjas dalyvauja meistriškumo kursuose Lietuvoje ir užsienyje.

Artūrą Daunį sėkmė lydi džiazo ir akademinės muzikos scenose. Jis – Balio Dvariono etiudų konkurso „Jaunieji virtuozai“ laureatas ir Grand Prix laimėtojas bei trijų tarptautinių konkursų „Muzika be sienų“ nugalėtojas. Kaip džiazo pianistas atlikėjas laimėjo I vietą tarptautiniame konkurse „Džiazo fontanas“, Grand Prix tarptautiniame konkurse „Don Chento Jazz“, I vietą nacionaliniame kamerinių ansamblių festivalyje „Klasika ir džiazas“. Pianistas grojo įvairiuose Latvijos, Vokietijos bei Rusijos džiazo festivaliuose.

Koncertą organizuoja VšĮ „Ambra Vox“.
Informacija: +370 612 31170
www.ambravox.lt

Nemokamai įleidžiami vaikai iki 5 m. amžiaus.

Nuolaida:
- senjorams, studentams, moksleiviams - 20 proc. (renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- su OMNI ID kortele - 10 proc. (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.