You’ve got great taste.
Sign in to follow your favorite artists, save events, & more.
Sign In
Free admission
Event websiteAbout this concert
Quiet Garden Sessions
Stadstuin Emma's Hof
Galileïstraat 36, Den Haag
Quiet Garden Sessions transformeert Emma’s Hof tot een festivalpodium waar Haagse Indie Pop bands, performers en dichters voor jou komen schitteren.
Geniet van dit midzomerfeest vol muziek en poëzie intermezzo’s in een bloeiende stadstuin.
In de poort is een Art Market, met werk van de kunstenaars.
Toegang is gratis, maar we vragen jou om een bijdrage voor de artiesten.
------------------------
artist lineup
Lois Ava
13:00
Een akoestische gitaar en een tweedehands outfit; dat is alles waar de Haagse Lois Ava (23) het podium mee bestijgt. Naast natuurlijk haar koffer vol liedjes die ze al vele jaren aan het vullen is. Liedjes met ervaringen gegrepen uit ieders leven, verhalen waarbij je kunt wegdromen. Binnen het genre folkpop nodigt Lois Ava je uit voor een luistersessie die voelt als thuiskomen.
Marilou Klapwijk
13:30
Marilou Klapwijk schildert, schrijft, fotografeert en ontwerpt. Ze onderzoekt vergankelijkheid door alledaagse momenten te isoleren. Met verstilde beelden vol beweging zoekt zij naar hoe het vluchtige in ons blijft resoneren – in gedachten, gevoelens en herinneringen.
Tijdens het festival toont zij zowel boeken als schilderijen en draagt zij op het podium gedichten voor.
Aina
14:00
Aina is een Zweeds-Nederlandse singer-songwriter uit Den Haag. Woorden en melodieën vinden haar vaak op de meest chaotische momenten in het leven. Wat begint als een creatief idee, blijkt achteraf vaak een weerspiegeling van diepgewortelde gedachten en gevoelens.
Met haar debuut-EP Curiosity, die in juni verschijnt, neemt Aina je mee in persoonlijke verhalen met een indie- folk sound. Verwacht een mix van liedjes in het Engels, Zweeds en Nederlands – geïnspireerd door artiesten als Maggie Rogers, Lizzy McAlpine en Kacey Musgraves.
Colin Knoester
14:30
De 20 jarige Colin Knoester is recent verkozen tot de officiële stadsdichter van Zoetermeer. En is schrijver van het visuele- dicht- kunstboek “rennen voor de laatste tram”. Hij maakt menig expositie, openmic en theaterzaal onveilig met zijn dichtkunst en performance art. Met zijn gedichten en performance’s probeert hij mensen een kijkje te geven in zijn wereldje.
Voor Colin betekend dichter: rockster en dit probeert hij aan de buitenwereld te laten zien.
Kinfolk
15:00
Kinfolk is het Alt r&b project van Rachman Tjahjono. Met synthesizers en drummachine probeert hij een warme en soulfulle sound neer te zetten die je als luisteraar weet te raken en bewegen.
Shanna M. Casey
15:30
Shanna M. Casey is een multidisciplinaire kunstenaar uit Den Haag. Haar werk is een verkenning van ‘het zachte primitieve’, gebaseerd op de rauwheid en romantiek van het leven.
Ze werkt met natuurlijke ritmes en cycli, de menselijke ervaring en mystiek. Shanna bouwt voort op heidense kennis en mythes, waarmee ze het ongeziene verweeft met het fysieke.
Two End Faces
16:00
Met hun introverte en mysterieuze optredens neemt de Haagse dreampopband Two End Faces je mee op een sfeervolle reis. Hun muziek is een betoverende mix van diepzinnige teksten, etherische gitaren, hypnotische synthesizers en veelzijdige drums. Als luisteraar word je meegevoerd door emoties van verlangen, hoop, angst, pijn en verlies, terwijl je vragen onbeantwoord blijven. De soundscapes die ze maken nodigen uit om je volledig te laten meevoeren.
Tonya Perevozova
16:30
Tonya is een conceptueel interdisciplinair kunstenaar en curator uit Den Haag die werkt in verschillende media, zoals film, poëzie en schilderkunst.
Haar werken zijn vooral geïnspireerd door het absurdisme dat terug te vinden is in het dagelijks leven en maatschappelijke thema’s die haar persoonlijk raken.
AlmabuenA
17:00
AlmabuenA is een Spaans / Nederlands elektronisch triphop duo. Afkomstig uit twee totaal verschillende muzikale werelden – klassiek en modern – ontmoeten ze elkaar in het chaotische, maar prachtige midden met filmische drones, hard-hitting drum grooves, organische fluitspel en een heleboel volwaardige knallers.
Timothy Dunn
18:00
Timothy Dunn is een verhalenverteller met een basgitaar om zijn nek en een scherpe blik op de wereld. Hij schrijft liedjes die geworteld zijn in persoonlijke observaties, van kleine menselijke eigenaardigheden tot de grote vragen waar we allemaal mee worstelen. Zijn nummers raken, laten je glimlachen en zetten je soms stilletjes aan het denken – precies zoals hij het bedoeld heeft.
Tam Nomad
19:00
Tam Nomad is een veelzijdige drummer, percussionist en synthesist uit Delft. Hij combineert synths en drumcomputers met live slagwerk tot een unieke mix van elektronische muziek, wereldbeats, en ambient texturen. Improvisatie wordt niet geschuwd, wat elke show uniek maakt. Zijn optredens zijn een sonische reis om op te dansen of in te verdwalen.
Show More
AlmabuenA Featured Video
Find a place to stay
Event Lineup
Live Photos
View All Photos
What fans are saying
Easily follow your favorite artists by syncing your music
Sync Music

Share Event
AlmabuenA Biography
We are AlmabuenA, a Spanish/Dutch electronic duo based in Amsterdam making music that feels like a film—moody, immersive, and a little unpredictable. Inspired by the raw energy of underground scenes, the drama of cinema (Tarantino, we see you), and the mythology that shaped storytelling, we like to create genre-mixing soundscapes.
For the love of sound – Every track is a world of its own, blending deep textures, hypnotic rhythms, and emotions you can almost touch. We don’t just make beats—we tell stories. We’re drawn to the weirder corners of art and music, always looking for new ways to bend the rules and stay true to what moves us.
Read MoreFor the love of sound – Every track is a world of its own, blending deep textures, hypnotic rhythms, and emotions you can almost touch. We don’t just make beats—we tell stories. We’re drawn to the weirder corners of art and music, always looking for new ways to bend the rules and stay true to what moves us.
Hip Hop
Hip-hop
Trip Hop
Follow artist