Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists
Search for artists
Sign Up
Log in
Sign Up
Log in

Phone icon
Get App
Artists & VenuesPromotersHelp
PrivacyTerms

Show dates & details are changing frequently, so we’re working with artists and ticket providers to keep our info as up-to-date as possible. For more info, see our Help Center.

Lollipopz

Lollipopz

Mar 7th 2020 @ LOLLIPOPZ Velká Show 2020

Most, Czechia
I Was There
About Lollipopz
Saturday, March 7th, 2020
LOLLIPOPZ Velká Show 2020
KD medůza, Most, Czechia
130 RSVPs
Lollipopz završily sezónu 2019 dvěma velkými koncerty v Brně a pražské Lucerně a od března pokračují ve své šňůře velkých show po menších městech, o která se fanoušci nejvíce psali. Těšit se můžete na nový program, jehož součástí jsou i úplně nové písničky.
Lollipopz znáte z velkého množství kulturních akcí po celém Česku, ale také z úspěšného Youtubového pořadu Lollymánie. Můžete se těšit na velkou, barevnou a zábavnou hudební show, jehož součástí jsou mimo jiné oblíbené soutěže a spousta písniček ze všech doposud vydaných alb, ale i písničky z alba teprve připravovaného.
K dispozici jsou také vstupenky MEET & GREET, které kromě vstupu na koncert umožňují i vstup na uzavřené setkání se skupinou Lollipopz, s možností získat autogram (exkluzivní plakát v ceně vstupenky), vyfotit se a prohodit s děvčaty pár slov. A to vše bez dlouhých front! Těchto vstupenek je velmi omezené množství.
Rodič může doprovodit dítě na Meet & Greet s běžnou vstupenkou.
View All Lollipopz Tour Dates
About Lollipopz