Bandsintown
get app
Sign Up
Log In
Sign Up
Log In

Industry
ArtistsEvent Pros
HelpPrivacyTerms
The situation in Ukraine is evolving rapidly, and this listing may not reflect current conditions. Please check with the venue before making plans.
ТЕЛЬНЮК: Сестри Tickets, Tour Dates and Concerts

ТЕЛЬНЮК: Сестри

Golden Gates
40А Volodymyrska Street

Aug 21, 2018

7:00 PM UTC
I Was There
Leave a Review
ТЕЛЬНЮК: Сестри Tickets, Tour Dates and Concerts
About this concert

Find a place to stay

Bandsintown Merch

Circle Hat
$25.0 USD
Live Collage Sweatshirt
$45.0 USD
Rainbow T-Shirt
$30.0 USD
Circle Beanie
$20.0 USD
Easily follow all your favorite artists by syncing your music
Sync Music
musicSyncBanner

Share Event

ТЕЛЬНЮК: Сестри Biography

«Сестри Тельнюк» – Галя і Леся Тельнюк
«Сестри Тельнюк» – два жіночі голоси, два характери, два настрої, дві долі.

«Сестри Тельнюк» – єдина гармонія двох. Слова Галі та музика Лесі переплітаються так, що глядач занурюється в особливий світ мрій, образів, спогадів, асоціацій. Це справжній простір без меж.

Про них говорять: «ковток свiжого повітря», «лiки вiд розпачу», «мiстерiя слова й музики», «останнiй бастiон високої поезiї та музики у просторi сучасної української пiснi», «музика великого міста», «adult alternative». У музиці Сестер звучать близькі кожному почуття, думки, де електрично-швидко біжать образи близьких і далеких. Щось таке живе у душі кожного з нас.

Небанальна музика та зухвало-щирі слова взялися не просто так – їм передували довгі роки навчання, експериментів, росту і родинного тепла.

Все почалося в дитинстві. З 13 років Галя і Леся пишуть рок-балади, ескізи, пастелі, елегії, пісні для хорового виконання – усе на вірші поетів-класиків української літератури.

Недаремно Станіслав Тельнюк – відомий український письменник, літературознавець, поет, перекладач – і Неллі Копилова – філолог, перекладач зі східних мов, редактор – створили для Галі і Лесі органічну атмосферу поетичного слова і його ритмів, кольорів, мелодики. А у 1986 народився гурт «Сестри Тельнюк».

Сьогодні пісні створюються і на класичні поетичні тексти українських і зарубіжних поетів, і на оригінальні поезії Галі Тельнюк. А Леся Тельнюк залишається незмінним камертоном звучання гурту – саме вона пише музику до всіх пісень.

В арсеналі «Сестер Тельнюк» безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-рок, art-рок і trip-hop…

В їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє експерименти. Вірними помічниками на цьому полі стали музиканти Олег Путятін, Роман Суржа, Іван Небесний та Микола Томасишин, а також звукорежисер Костянтин Костенко.

Відтак кожен новий альбом є випробовуванням себе у новому стилі – змінюється світосприйняття, а разом із ним змінюються тексти і музика. Діапазон широкий – від акустично-академічної суворості до фольк-рокової свободи.

Новий альбом – це нова програма, тобто новий концерт. Виступи «Сестер Тельнюк» – це майже театральне дійство з власною драматургією і особливою схемою розгортання образів, це розмова Сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем.


Дискографія

Мить (1991)
Галя та Леся (1994)
Тиша і грім (1998)
Концерти в Канаді (2000)
У.Б.Н.: Пісні з вистави (2001)
Вітер століть (2002)
Жар-птиці (2002)
Вибране (2005)
Жовта кульбаба (2007)
Тельнюк: live (травень 2009)
Назавжди. Богдан-Ігор Антонич (сингл. жовтень 2009)
Сонмо (березень 2010)


Спільні проекти

1997 – запис пісні «Love in vain» спільно з гітаристом Міком Тейлором («Rolling Stones»)

2000-2001 – вистава «У.Б.Н.» у драматичному театрі імені Марії Заньковецької (Львів) під керівництвом Федора Стригуна. Автор тексту – Галина Тельнюк, автор музики – Леся Тельнюк.

2003 – мультимедійний проект «Над нами небо» спільно з художником Ігорем Поліщуком (Канада)

22 липня 2008 – прем’єра вистави «Емілі» у Молодому театрі (Київ). Режисер і виконавиця головної ролі: Лідія Вовкун. Для цього спектаклю Леся Тельнюк написала музику на поезії Емілі Дікінсон.

15 вересня 2008 – прем’єра вистави «Стусове коло» спільно з Сергієм Проскурнею, Дмитром Стусом і Романом Семисалом. «Сестри Тельнюк» створили музичну канву спектаклю на вірші Василя Стуса. Після прем’єри вистава вирушила у гастролі Україною (Донецьк, Маріуполь, Слов’янськ, Горлівка, Луганськ, Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Черкаси, Вінниця, Луцьк, Львів, Рівне)

8-17 грудня 2008 – програма «Вітер століть», створена спільно з гуртом «Кому вниз». Спільні гастролі: Одеса, Херсон, Кривий Ріг, Кіровоград, Суми, Харків, Дніпропетровськ.

7 жовтня 2009 – вихід синглу «Назавжди. Богдан-Ігор Антонич» до 100-річчя Богдана-Ігора Антонича. На диску – 5 версій пісні на поезію Антонича «Назавжди», 5 треків українською та французькою мовою, записаних разом із гуртами «Мертвий півень», «Абы МС» та Олександром Мельником.

22 січня 2010 – прем’єра музичного фільму «Тельнюк: Rehearsal». Режисер: Алік Усік.


Нагороди

1987 – лауреати конкурсу «Нові імена»
1989 – лауреати фестивалю «Червона Рута»
1991 – лауреати фестивалю «Червона Рута»
1998 – Премія Василя Стуса за внесок у розвиток української культури
2009 – заслужені артистки України
Read More
Art-rock
Crossover
Adult Alternative
Follow artist