Bandsintown FistBandsintown Text
Search for artists and concerts
Search for artists
Hamburger Menu Icon

Popular Events Near Võru, Võru County, Estonia

THU
19
JUL

a-ha

Tartu Laululava
THU
23
AUG

Curly Strings

Varbuse muusikamõis Curly Strings - 30
FRI
24
AUG

5miinust

Tartu Laululava
WED
05
SEP
SAT
21
JUL

NOËP

Ostrova Festival
THU
02
AUG

Curly Strings

Naha koolimaja aias Curly Strings - 30
SUN
05
AUG

Koit Toome

Pärnaõie talu
TUE
11
SEP

Mees

Teater Vanemuine, väike maja, Tartu
MON
23
JUL

Curly Strings

Kabli päikeseloojangu festival Curly Strings - 30
THU
13
DEC

Faust

Teater Vanemuine

Events Near Võru, Võru County, Estonia

SUMMA SUMMARUM

Tue July 17
Tartu Jaani kirik
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP

Jaan Tätte

Wed July 18
Viimsi Vabaõhumuuseum
,
Mooste vald, Eesti
Tickets & RSVP

Liisi Koikson

Wed July 18
Viimsi Vabaõhumuuseum
,
Mooste vald, Eesti
Tickets & RSVP

a-ha

Thu July 19
Tartu Laululava
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP

Liisi Koikson

Fri July 20
Kasepää Laululava
,
Kasepaa, Estonia
Tickets & RSVP

Jaan Tätte

Fri July 20
Kasepää Laululava
,
Kasepaa, Estonia
Tickets & RSVP

Hellad Velled

Fri July 20
PÕLVA INTSIKURMU
,
Polva, Estonia
Tickets & RSVP

Patune pool

Fri July 20
PÕLVA INTSIKURMU
,
Polva, Estonia
Tickets & RSVP

NOËP

Sat July 21
Ostrova Festival
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP

Teet Velling

Sun July 22
Kabli rand
,
Kabli, Estonia
Tickets & RSVP

Curly Strings

Mon July 23
Kabli päikeseloojangu festival Curly Strings - 30
,
Kabli, Estonia
Tickets & RSVP

Tanel Padar

Thu July 26
Kiivitaja talu
,
Pangodi, Estonia
Tickets & RSVP

Ennu Ratas

Sat July 28
ENNU RATAS- HIIUMAA- SUUREMÕISA!
,
Mooste vald, Eesti
Tickets & RSVP

Lady Blue Beard

Tue July 31
Sisevete Saatkond
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP

Lady Blue Beard

Wed August 01
Barlova
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP

Andrei Senkevich

Thu August 02
Barlova
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP

Curly Strings

Thu August 02
Naha koolimaja aias Curly Strings - 30
,
Naha, Estonia
Tickets & RSVP

Skye Steele

Thu August 02
Tartu Erinevate Tubade Klubi
,
Tartu, Estonia
Tickets & RSVP
View All