Bandsintown
get app
Sign Up
Log In
Sign Up
Log In

Phone icon
Get App
Artists & VenuesPromotersHelp
PrivacyTerms
Transsexdisco Tickets, Tour Dates and Concerts
Transsexdisco Tickets, Tour Dates and Concerts

TranssexdiscoVerified

638 Followers
Never miss another Transsexdisco concert. Get alerts about tour announcements, concert tickets, and shows near you with a free Bandsintown account.
Follow

About Transsexdisco

Zespół Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Do tej pory zespół wydał 4 płyty: epke "Ultrapromo", album "Ultrachemia", wyprodukowany własnymi siłami oraz płytę "Transsexdisco" oraz „Surreal” wydaną przez S.P. Records. W skład zespołu wchodzą: basista Krystian Zemanowicz, gitarzysta Piotr Pankowski, na instrumentach klawiszowych gra Marcin Matyszewski, na perkusji Paweł Łach, a śpiewa i pisze teksty lider zespołu - Damian Lange. 24 lutego 2017 nakładem SP Records ukazała się nowa płyta zespołu zatytułowana „Surreal”. Dotychczas ukazały się cztery wideoklipy promujące nowy materiał: 'W transie' , 'Wyspa', 'Do trzech' oraz 'Nic na siłę'. Ostatnią piosenką promującą album jest „Nie znikam” zagrane koncerty: 1."Sumer" Olsztyn - 29.11.07 2. "Eden" Olsztyn - 17.12.07 3. "Grawitacja" Olsztyn - 12.01.08 WOŚP 4. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 17.01.08 5. "Bohema Jazz Club" Olsztyn - 14.02.08 Walentynki Uwm 6. "Sumer" Olsztyn - 21.02.08 7."Piwiarnia Warki" Olsztyn - 28.02.08 8. "Eden" Olsztyn - 07.03.08 9. "Admirał" Olsztyn - 13.03.08 10. "Sumer" Olsztyn - 02.04.08 11. "Admirał" Olsztyn - 03.04.08 12. "Plener" Nowa Kaletka - 18.04.08 Zlot Motocyklowy 13."Plener" Olsztyn - 19.04.08 Zlot Motocyklowy 14. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 24.04.08 15. "Plener" Olsztyn - 16.05.08 Memoriał Wagnera 16. "Górka Kortowska" Olsztyn - 17.05.08 Kortowiada 17. "Amfiteatr" Siedlce - 28.05.08 Jackonalia 18."Piwiarnia Warki" Olsztyn - 06.06.08 19."Ośrodek Łabędź" Rajgród - 26.06.08 Zlot Motocyklowy 20."Sarmata" Olsztyn - 17.10.08 21."Namiot UWM" Olsztyn - 24.10.08 Otrzęsiny UWM 22."Piwiarnia Warki" Olsztyn - 11.12.08 Rocznica Działalności TSD 23. "Andergrant" Olsztyn - 12.12.08 24. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 19.12.08 25. "Plener" Ostrołęka - 11.01.09 WOŚP 26. "Sumer" Olsztyn - 23.01.09 27. "Plener" Giżycko - 07.02.09 Zlot Motocyklowy 28. "Molotov Cafe" Olsztyn - 19.02.09 29. "Szkoła Muzyczna" Opole - 04.03.09 Zimowa Giełda Piosenki (3 miejsce,nagroda publiczności). 30. "Klub" Opole - 04.03.09 31. "Dobra Karma" Warszawa - 05.03.09 32. "Cape Horn" Łódź - 06.03.09 33. "KŚT" Olsztyn - 26.03.09 34. "Plener" Olsztynek - 24.04.09 Zlot Motocyklowy 35. "Od Nowa" Toruń - 25.04.09 Dzień Białej Flagi 36. "Ełckie Centrum Kultury" Ełk - 02.05.09 Rozliczenie Finałów WOŚP 37."Górka Kortowska" Olsztyn - 15.05.09 Kortowiada 38. "Stadion Wigry" Suwałki - 30.05.09 Juwenalia PWSZ 39. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 04.06.09 40. "Skansen" Kadzidło - 14.06.09 Przegląd Kapel Rockowych (1 miejsce, nagroda za najlepszy tekst). 41."Revolver Rock Cafe" Olsztyn - 18.06.09 42. "Plener" Dobre Miasto - 19.06.09 43. "Plener" Łosice - 20.06.09 Dni Łosic 44. "Plac Targowy" Goworowo - 21.06.09 Przegląd Kapel Rockowych (1miejsce,nagroda dla najlepszej sekcji rytmicznej). 45. "Ośrodek Łabędź" Rajgród - 27.06.09 Ogólny zlot Motocyklowy 46. " Atrium Planeta 11" Olsztyn - 01.07.09 Planeta Fest (1miejsce) 47. "Plener" Komarówka Podlaska - 04.07.09 11 Moto piknik 48. "Dom Kultury" Węgorzewo - 08.07.09 Eko Union of Rock (koncert ostatniej szansy) 49." Plener" Węgorzewo - 09.07.09 Eko Union of rock (konkurs polskich kapel rockowych) 50."Duża Scena" Węgorzewo - 11.07.09 Eko Unin of Rock (1miejsce,nagroda dla najlepszego perkusisty, nagroda za najlepszy tekst). 51. "Plac Juranda" Szczytno - 25.07.09 Gwiazdy Warmii i Mazur 52. "Cooltura" Olecko - 28.07.09 Przystanek Olecko 53. "Piwiarnia Warki" - 30.07.09 54. "Twierdza Boyen" Giżycko - 31.07.09 Zlot Motocyklowy 55. "amfiteatr" Dobre Miasto - 07.08.09 Young Fest (Nagroda Organizatorów) 56. "amfiteatr" Dobre Miasto - 08.08.09 (koncert Laureatów) 57. "amfiteatr" Lidzbark Warmiński 08.08.09 (Lidzbarski Przegląd Rockowy)- 1 miejsce 58. "plener" Gradki - 29.08.09 (pokaz rajdowy) 59. "Molo" Ostróda - 29.08.09 Gwiazdy na Warmii i Mazurach 60. "Lotnisko" Olsztyn - 30.08.09 61. "Bohema Jazz Club" Olsztyn - 09.09.09 "patrinia go go england live" 62. "Amfiteatr" - 03.10.09 Olsztyn 63. "Arton" - Olsztyn 15.10.09 otrzęsiny Geodezji 64. "Remont" - Warszawa 18.10.09 RemontFest - 2 miejsce 65. "namiot-kortowo" - Olsztyn 22.10.09 otrzęsiny UWM 66. "piwiarnia warki" - Olsztyn 29.10.09 67. "Arton" - Olsztyn 6.11.09 otrzęsiny bioinżynierii 68. "Desperados"- Ciechanów 26.11.09 69. "Carpenter" - Olsztyn 27.11.09 70. "Luka" - Łódź 1.12.09 71. "Fabryka" - Opole 2.12.09 72. "Jazz Club" - Kluczbork 4.12.09 73. "Revolver Rock Cafe" - Olsztyn 17.12.09 74. "MDK" - Mrągowo - 09.01.2010 Wośp 75. "Plener" - Ostrołęka - 10.01.10 Wośp 76. "Szkoła Muzyczna" - Lidzbark Warmiński - 10.01.10 77. "Piwiarnia Warki" - Olsztyn - 21.01.10 78. "Piano Bar" - Szczytno - 22.01.10 79. "Carpenter" - Olsztyn - 13.02.10 80. "Tawerna Pod Wierzbami" - Pisz - 20.02.10 81. "Piwnica 13" + Enej i Lont - Iława - 14.03.10 82. "Sarmata" - Olsztyn - 17.03.10 83. "Piwiarnia Warki" - Olsztyn - 18.03.10 84. "U Jaszczura" + Enej i Lont - Elbląg - 21.03.10 85. "Sarmata" - Olsztyn - 21.04.10 86. "Mechanik" - Gdańsk - 22.04.2010 87. "Grawitacja" + Enej+ Lont - Olsztyn - 23.04.10 88. "Bohema Jazz Club" + Fade Out+Szerwony Abodus - Olsztyn - 25.04.10 89. "Niebo klub" - Olsztyn - 12.05.10 90. "Plaża Kortowska" -Redbull tourbus+Schody+Fisz/Emade - Olsztyn - 16.05.10 91. "Plaża Miejska" - Olsztyn - 28.05.10 92. "Piano Bar" - Szczytno - 30.05.10 93. "Dom kultury" - Ruciane-Nida - rock nad nidką-1 miejsce-10.06.10 94. "Skansen" - Kadzidło-(rykozisko) - 13.06.10 95. "Amfiteatr" - Mrągowo- (dni Mrągowa)- 2.07.10 96. "Małe co nie co" - Dobre Miasto - 3.07.10 97. "Seven festival" - Węgorzewo - 9.07.10 98. "Niebo klub" - Olsztyn - 10.07.10 - premiera płyty 99. "Amfiteatr" - Dobre Miasto - 16.07.10 - Dobremiastock 100. "Mała Scena" - Jarocin - 17.07.10 101. "Targowa Klub" - Olecko - 30.07.10 102 . "Twierdza Boyen" - Giżycko - 31.07.10 103. "Rock 69" - Płock - 06.08.10 - Rockowe ogródki 104. "Plaża Miejska" - Ełk - 07.08.10 105. "Przystań Marina" - Olsztyn - 20.08.2010 106."Lizard King" - Toruń - 26.08.2010 107. "Niebo Klub" - Olsztyn - 27.08.10 108. "Dk Słowianin" - Szczecin - 2.09.10 109. "Free Blues Club" - Szczecin - 2.09.10 + Sandaless 110. "Amfiteatr" - Szczecin - 4.09.10 - Gala Finałowa GRAMY 2010 111. "Małe co nie co" - Dobre Miasto - 24.09.2010 112. "Pinezka" - Olsztyn - 03.10.2010 113. "Niebo" - Olsztyn - 06.10.2010 114. "Namiot" - Olsztyn - 22.10.10 115. "Yakiza" - Bydgoszcz - 05.11.10 116. "Pod Ostródzkim Smokiem" - Ostróda - 06.11.10 117. "Hades" - Inowrocław - 12.11.10 118. "Młyn" - Gniezno - 13.11.10 119. "Medyk" - Warszawa - 17.11.10 120. "Kawiarnia Artystyczna" - Ciechanów - 19.11.10 121. "Rock 69" - Płock - 20.11.10 122. „Pod Jaszczurem” – Elbląg - 02.12.10 123. „Dołek” – Malbork – 03.10.10 124. „Dom Kultury” - Lidzbark Warmiński – 04.12.10 125. „Ucho” – Gdynia – 05.12.10 126."Grawitacja" - Olsztyn - 09.12.10 127."Eck" - Ełk - 10.12.10 128. "Herkulesy" - Białystok - 11.12.10 129." Labirynt" - Bartoszyce - 12.12.10 130. "Plener" - Olsztyn - 22.12.10 131. "Dom Kultury" - Olecko - 09.01.2011 132. "Polskie Radio Olsztyn - Olsztyn - 14.01.2011 133. "Piwnica 13" - Iława - 21.01.2011 134. "Niebo" - Olsztyn - 22.01.2011 135. "Żądło" - Ełk - 12.02.2011 136. "Mok" - Siedlce - 26.02.2011 137. "Rock 69" - Płock - 03.03.2011 138. "Kuba Wojewódzki" - Warszawa - 11.03.2011 139. "Małe Co Nieco" - Dobre Miasto - 12.03.2011 140. "Niebo" - Olsztyn - 16.03.2011 141. "Wetlina" - Warszawa - 19.03.2011 142. " Mechanik" - Gdańsk - 24.03.2011 143. "Leżakownia" - Ciechanów - 26.03.2011 144. "U Bazyla" - Poznań - 31.03.2011 145. "Kontrasty" - Szczecin - 02.04.2011 146. "Bunkier" - Toruń - 21.04.2011 147. "Biblioteka UWM" - Olsztyn - 13.05.2011 148. "Niebo" - Olsztyn - 18.05.2011 149. "Zlot motocyklowy PERUN" - Rybaki - 21.05.2011 150. "Park Przyjaciół Kultury" - Dobre Miasto - 28.05.2011 151. "Juwenalia" - Ciechanów - 3.06.2011 152. "Andergrant" - Olsztyn - 4.06.2011+ Podoba Mi Się 153. "Dom Kultury" - Działdowo - 18.06.2011 + Zielone Ludki 154. "Plaża Miejska" - Olsztyn - 19.06.2011 - Olsztyn Kocham+ Enej 155. " Amfiteatr" - Olsztyn - 22.06.2011 156."Stadion" - Bartoszyce - 24.06.2011 - Make a noise festival 157."Amfiteatr" - Lidzbark Warmiński - 25.06.2011- Cittaslow 158. "Plaża Miejska" - Ełk - 15.07.2011 159. "Amfiteatr" - Biskupiec - 16.07.2011 160. "Przystań Marina" - Olsztyn - 22.07.2011 161. "Plener" - Pisz - 06.07.2011 - Turniej Skrzydlate Wiosło 162. "Carpenter Inn" - Olsztyn - 19.08.2011 163. "Małe co nieco" - Dobre Miasto - 20.08.2011 164. "Plener" - Suwałki - 26.08.2011 165. "plener" - Myszyniec - 28.08.2011 - Miodobranie Kurpiowskie 166. "Plener" - Wilczkowo - 03.09.2011 167. "Revolver" - Olsztyn - 22.09.2011 - performers 168. " Rudera" - Sanok - 23.09.2011 169. " Camerata" - Chełm - 24.09.2011 170. "Żądło" - Ełk - 01.10.2011 171. "Andergrant" - Olsztyn - 06.10.2011 + Strachy na Lachy 172. "Palladium" - Warszawa - 08.10.2011 +Strachy na Lachy 173. "Czad" - Szczytno - 15.10.2011 174. "TVP 2 - Poziom 2.0" - Warszawa - 24.10.2011 175. "Mechanik" - Gdańsk - 17.11.2011 176. "SPTV" - Warszawa - 20.11.2011 177. " Grawitacja" - Olsztyn - 16.12.2011 + RLO+ FADE OUT 178." Piwnica 13" - Iława - 17.12.2011 179. "Andergrant" - Olsztyn - 07.01.2012 180. "Plener" - Ciechanów - 08.01.2012 - Wośp 181. "Medyk" - Gdańsk - 21.01.2012 182. "Tabu" - Warszawa - 29.01.2012 183. "Carpenter Inn" - Olsztyn - 08.03.2012 184. "Anderworld Xes" - Grudziądz - 10.03.2012 185. "Carpe Diem" - Toruń - 16.03.2012 186. "Czad" - Szczytno - 17.03.2012 187. "Małe co nieco" - Dobre Miasto - 24.03.2012 188. " Alchemia" - Białystok - 29.03.2012 189. " Starówka" - Suwałki - 31.03.2012 190. "Symetria" - Mrągowo - 14.04.2012 191. "Plener" - Mierki/Olsztynek - 20.04.2012 192. "Plener" - Międzyrzec Podlaski - 21.04.2012 193. "Żądło" - Ełk - 05.05.2012 194. "Plener" - Olsztyn - 09.05.2012 195. "Plener" - Wrocław - 12.05.2012 - Arkanalia 196. "Mazuria" - Mrągowo - 23.06.2012 197. " Grawitacja" - Olsztyn - 06.07.2012 198. " Plaża Miejska" - Ełk - 14.07.2012 - "Ogień i Woda" 199. " Plener" - Łyse - 22.07.2012 200. "Targ Rybny" - Olsztyn - 30.08.2012 201. "Targ Rybny" - Olsztyn - 7.09.2012 202. "Czad" - Szczytno - 5.10.2012 203. " Żądło" - Ełk - 13.10.2012 204. "Małe co nieco" - Dobre Miasto - 20.10.2012 205. "Buffet" - Gdańsk - 21.10.2012 206. " Carpe Diem" - Toruń - 26.10.2012 207. "Cafe Mięsna" - Poznań - 27.10.2102 208. " Estrada" - Bydgoszcz - 28.10.2012 209. " Androck" - Ciechanów - 09.11.2102 210. "Klub Kino" - Płock - 10.11.2012 211. "Rozmarino" - Suwałki - 16.11.2012 212. "Trzy korony" - Białystok - 17.11.2012 213. "No Name" - Iława - 30.11.2012 214. "Młodzieżowy Dom Kultury" - Bartoszyce - 1.12.2012 215. "Grawitacja" - Olsztyn - 7.12.12 216. " U Zdzicha" - Ostróda - 12.01.2013 217. " Targ Rybny" - Olsztyn - 13.01.2013 - WOŚP 218. " Centrum Kultury" - Dobre Miasto - 13.01.2013 - WOŚP 219. " MOSiR" - Piła - 15.02.2013 + Hurt + Strachy Na Lachy 220. " Nowy Andergrant" - Olsztyn - 16.02.2013 221. " U studentów" - Ostrołęka - 02.03.2013 222. " Czad" - Szczytno - 08.03.2013 223. " Dekompresja" - Łódź - 16.03.2013 + Hurt + Strachy Na Lachy 224. " Palladium" - Warszawa - 22.03.2013 + Hurt + Strachy na Lachy 225. " Studio" - Kraków - 23.03.2013 + Hurt + Strachy na Lachy 226. "Parlament" - Gdańsk - 09.04.2013 - Eliminacje Ursynalia 227. " Wydział remontowy" - Gdańsk - 14.04.2013 228. "Warka" - Suwałki - 19.04.13 229. "City Club" - Kętrzyn - 20.04.2013 230. "Carpe Diem" - Toruń - 26.04.2013 231. "Rock 69" - Płock - 27.04.2013 232. " Fonobar" - Warszawa - 02.05.2013 233. " Juwenalia" - Toruń - 10.05.2013 234. " CeiK " - Olsztyn - 11.05.2013 - Eliminacje Woodstock 235. " Żądło" - Ełk - 18.05.2013 236. " Ursynalia" - Warszawa - 31.05.2013 - Open stage 237. " Festiwal Talentów" - Miłomłyn - 01.06.2013 238. " Mega Club" - Katowice - 16.06.2013 - Finał Eliminacji Woodstock 239. "Plener" - Stawiguda - 13.07.2013 240. "Amfiteatr" - Barczewo - 02.08.2013 241. " Revolver Rock Cafe" - Olsztyn - 08.08.2013 242. " Park Praski" - Warszawa - 07.09.2013 243. "u zdzicha " - Ostróda - 14.09.2013 - HARD POP TOUR 244. "warka" - Suwałki - 20.09.2013 245." Andergrant " - Olsztyn - 21.09.2013 246. " Androck" - Ciechanów - 28.09.2013 247. " U studentów " - Ostrołęka - 29.09.2013 248. " Barometr" - Warszawa - 05.10.2013 249. " Carpe Diem" - Toruń - 12.10.2013 - Carlsberg Music Stage 250. " Carpe Diem" - Częstochowa - 13.10.2013 251." Carpe Diem" - Wrocław - 19.10.2013 252." Carpe Diem" - Katowice - 20.10.2013 253. "Carpe Diem" - Rzeszów - 26.10.2013 254. " Carpe Diem" - Kraków - 27.10.2013 255." Ucho" - Gdynia - 16.11.2013 PIFPAF festival 256. "Jaszczur" - Elbląg - 17.11.2013 257. "Wydział Remontowy" - Gdańsk - 07.12.2013 258. " DK Słowianin" - Szczecin - 13.12.2013 259. " Inferno " - Koszalin - 14.12.2013 260. " Amfiteatr" - Ostróda - 14.02.2014 261. " Motopub" - Białystok - 21.02.2014 262. " CK Wiatrak" - Zabrze - 07.03.2014 +SNL 263. " Carpe Diem" - Wrocław - 08.03.2014 264. " CK Zamek" - Poznań - 05.04.2014 + SNL 265. " Harenda" - Warszawa - 12.04.2014 266. " Carpe Diem " - Toruń - 25.04.2014 267. " Nowy Andergrant" - Olsztyn - 26.04.2014 268. '' plener'' - Opoczno - 11.05.2014 269. "stacja Iława" - Iława - 06.06.2014 270. " Plener" - Górowo Iławeckie - 14.06.2014 271. " Amnezja" - Olsztyn - 12.07.2014 272. " Twierdza Boyen" - Giżycko -25.07.2014 Management: Krystian Zemanowicz 507 049 246 transsexdisco@gmail.com Booking manager: Tomek Suchta 507 022 181 tomaszsuchta@yahoo.com
Show More
Genres:
Rock-pop, International, Polish, Rock
Band Members:
Krystian Zemanowicz - bas, Damian Lange - wokal, Marcin Matyszewski - klawisze, Paweł Łach - perkusja, Piotr Pankowski - gitara, teksty

No upcoming shows
Send a request to Transsexdisco to play in your city
Request a Show

Bandsintown Merch

Circle Hat
$25.0 USD
Live Collage Sweatshirt
$45.0 USD
Rainbow T-Shirt
$30.0 USD
Circle Beanie
$20.0 USD

About Transsexdisco

Zespół Transsexdisco intensywnie działa i koncertuje od czerwca 2007 roku. Założycielem formacji jest Damian Lange. Muzyka transów to przede wszystkim rock, ale można się doszukać brzmień popowych z elektronicznym klimatem. Do tej pory zespół wydał 4 płyty: epke "Ultrapromo", album "Ultrachemia", wyprodukowany własnymi siłami oraz płytę "Transsexdisco" oraz „Surreal” wydaną przez S.P. Records. W skład zespołu wchodzą: basista Krystian Zemanowicz, gitarzysta Piotr Pankowski, na instrumentach klawiszowych gra Marcin Matyszewski, na perkusji Paweł Łach, a śpiewa i pisze teksty lider zespołu - Damian Lange. 24 lutego 2017 nakładem SP Records ukazała się nowa płyta zespołu zatytułowana „Surreal”. Dotychczas ukazały się cztery wideoklipy promujące nowy materiał: 'W transie' , 'Wyspa', 'Do trzech' oraz 'Nic na siłę'. Ostatnią piosenką promującą album jest „Nie znikam” zagrane koncerty: 1."Sumer" Olsztyn - 29.11.07 2. "Eden" Olsztyn - 17.12.07 3. "Grawitacja" Olsztyn - 12.01.08 WOŚP 4. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 17.01.08 5. "Bohema Jazz Club" Olsztyn - 14.02.08 Walentynki Uwm 6. "Sumer" Olsztyn - 21.02.08 7."Piwiarnia Warki" Olsztyn - 28.02.08 8. "Eden" Olsztyn - 07.03.08 9. "Admirał" Olsztyn - 13.03.08 10. "Sumer" Olsztyn - 02.04.08 11. "Admirał" Olsztyn - 03.04.08 12. "Plener" Nowa Kaletka - 18.04.08 Zlot Motocyklowy 13."Plener" Olsztyn - 19.04.08 Zlot Motocyklowy 14. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 24.04.08 15. "Plener" Olsztyn - 16.05.08 Memoriał Wagnera 16. "Górka Kortowska" Olsztyn - 17.05.08 Kortowiada 17. "Amfiteatr" Siedlce - 28.05.08 Jackonalia 18."Piwiarnia Warki" Olsztyn - 06.06.08 19."Ośrodek Łabędź" Rajgród - 26.06.08 Zlot Motocyklowy 20."Sarmata" Olsztyn - 17.10.08 21."Namiot UWM" Olsztyn - 24.10.08 Otrzęsiny UWM 22."Piwiarnia Warki" Olsztyn - 11.12.08 Rocznica Działalności TSD 23. "Andergrant" Olsztyn - 12.12.08 24. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 19.12.08 25. "Plener" Ostrołęka - 11.01.09 WOŚP 26. "Sumer" Olsztyn - 23.01.09 27. "Plener" Giżycko - 07.02.09 Zlot Motocyklowy 28. "Molotov Cafe" Olsztyn - 19.02.09 29. "Szkoła Muzyczna" Opole - 04.03.09 Zimowa Giełda Piosenki (3 miejsce,nagroda publiczności). 30. "Klub" Opole - 04.03.09 31. "Dobra Karma" Warszawa - 05.03.09 32. "Cape Horn" Łódź - 06.03.09 33. "KŚT" Olsztyn - 26.03.09 34. "Plener" Olsztynek - 24.04.09 Zlot Motocyklowy 35. "Od Nowa" Toruń - 25.04.09 Dzień Białej Flagi 36. "Ełckie Centrum Kultury" Ełk - 02.05.09 Rozliczenie Finałów WOŚP 37."Górka Kortowska" Olsztyn - 15.05.09 Kortowiada 38. "Stadion Wigry" Suwałki - 30.05.09 Juwenalia PWSZ 39. "Piwiarnia Warki" Olsztyn - 04.06.09 40. "Skansen" Kadzidło - 14.06.09 Przegląd Kapel Rockowych (1 miejsce, nagroda za najlepszy tekst). 41."Revolver Rock Cafe" Olsztyn - 18.06.09 42. "Plener" Dobre Miasto - 19.06.09 43. "Plener" Łosice - 20.06.09 Dni Łosic 44. "Plac Targowy" Goworowo - 21.06.09 Przegląd Kapel Rockowych (1miejsce,nagroda dla najlepszej sekcji rytmicznej). 45. "Ośrodek Łabędź" Rajgród - 27.06.09 Ogólny zlot Motocyklowy 46. " Atrium Planeta 11" Olsztyn - 01.07.09 Planeta Fest (1miejsce) 47. "Plener" Komarówka Podlaska - 04.07.09 11 Moto piknik 48. "Dom Kultury" Węgorzewo - 08.07.09 Eko Union of Rock (koncert ostatniej szansy) 49." Plener" Węgorzewo - 09.07.09 Eko Union of rock (konkurs polskich kapel rockowych) 50."Duża Scena" Węgorzewo - 11.07.09 Eko Unin of Rock (1miejsce,nagroda dla najlepszego perkusisty, nagroda za najlepszy tekst). 51. "Plac Juranda" Szczytno - 25.07.09 Gwiazdy Warmii i Mazur 52. "Cooltura" Olecko - 28.07.09 Przystanek Olecko 53. "Piwiarnia Warki" - 30.07.09 54. "Twierdza Boyen" Giżycko - 31.07.09 Zlot Motocyklowy 55. "amfiteatr" Dobre Miasto - 07.08.09 Young Fest (Nagroda Organizatorów) 56. "amfiteatr" Dobre Miasto - 08.08.09 (koncert Laureatów) 57. "amfiteatr" Lidzbark Warmiński 08.08.09 (Lidzbarski Przegląd Rockowy)- 1 miejsce 58. "plener" Gradki - 29.08.09 (pokaz rajdowy) 59. "Molo" Ostróda - 29.08.09 Gwiazdy na Warmii i Mazurach 60. "Lotnisko" Olsztyn - 30.08.09 61. "Bohema Jazz Club" Olsztyn - 09.09.09 "patrinia go go england live" 62. "Amfiteatr" - 03.10.09 Olsztyn 63. "Arton" - Olsztyn 15.10.09 otrzęsiny Geodezji 64. "Remont" - Warszawa 18.10.09 RemontFest - 2 miejsce 65. "namiot-kortowo" - Olsztyn 22.10.09 otrzęsiny UWM 66. "piwiarnia warki" - Olsztyn 29.10.09 67. "Arton" - Olsztyn 6.11.09 otrzęsiny bioinżynierii 68. "Desperados"- Ciechanów 26.11.09 69. "Carpenter" - Olsztyn 27.11.09 70. "Luka" - Łódź 1.12.09 71. "Fabryka" - Opole 2.12.09 72. "Jazz Club" - Kluczbork 4.12.09 73. "Revolver Rock Cafe" - Olsztyn 17.12.09 74. "MDK" - Mrągowo - 09.01.2010 Wośp 75. "Plener" - Ostrołęka - 10.01.10 Wośp 76. "Szkoła Muzyczna" - Lidzbark Warmiński - 10.01.10 77. "Piwiarnia Warki" - Olsztyn - 21.01.10 78. "Piano Bar" - Szczytno - 22.01.10 79. "Carpenter" - Olsztyn - 13.02.10 80. "Tawerna Pod Wierzbami" - Pisz - 20.02.10 81. "Piwnica 13" + Enej i Lont - Iława - 14.03.10 82. "Sarmata" - Olsztyn - 17.03.10 83. "Piwiarnia Warki" - Olsztyn - 18.03.10 84. "U Jaszczura" + Enej i Lont - Elbląg - 21.03.10 85. "Sarmata" - Olsztyn - 21.04.10 86. "Mechanik" - Gdańsk - 22.04.2010 87. "Grawitacja" + Enej+ Lont - Olsztyn - 23.04.10 88. "Bohema Jazz Club" + Fade Out+Szerwony Abodus - Olsztyn - 25.04.10 89. "Niebo klub" - Olsztyn - 12.05.10 90. "Plaża Kortowska" -Redbull tourbus+Schody+Fisz/Emade - Olsztyn - 16.05.10 91. "Plaża Miejska" - Olsztyn - 28.05.10 92. "Piano Bar" - Szczytno - 30.05.10 93. "Dom kultury" - Ruciane-Nida - rock nad nidką-1 miejsce-10.06.10 94. "Skansen" - Kadzidło-(rykozisko) - 13.06.10 95. "Amfiteatr" - Mrągowo- (dni Mrągowa)- 2.07.10 96. "Małe co nie co" - Dobre Miasto - 3.07.10 97. "Seven festival" - Węgorzewo - 9.07.10 98. "Niebo klub" - Olsztyn - 10.07.10 - premiera płyty 99. "Amfiteatr" - Dobre Miasto - 16.07.10 - Dobremiastock 100. "Mała Scena" - Jarocin - 17.07.10 101. "Targowa Klub" - Olecko - 30.07.10 102 . "Twierdza Boyen" - Giżycko - 31.07.10 103. "Rock 69" - Płock - 06.08.10 - Rockowe ogródki 104. "Plaża Miejska" - Ełk - 07.08.10 105. "Przystań Marina" - Olsztyn - 20.08.2010 106."Lizard King" - Toruń - 26.08.2010 107. "Niebo Klub" - Olsztyn - 27.08.10 108. "Dk Słowianin" - Szczecin - 2.09.10 109. "Free Blues Club" - Szczecin - 2.09.10 + Sandaless 110. "Amfiteatr" - Szczecin - 4.09.10 - Gala Finałowa GRAMY 2010 111. "Małe co nie co" - Dobre Miasto - 24.09.2010 112. "Pinezka" - Olsztyn - 03.10.2010 113. "Niebo" - Olsztyn - 06.10.2010 114. "Namiot" - Olsztyn - 22.10.10 115. "Yakiza" - Bydgoszcz - 05.11.10 116. "Pod Ostródzkim Smokiem" - Ostróda - 06.11.10 117. "Hades" - Inowrocław - 12.11.10 118. "Młyn" - Gniezno - 13.11.10 119. "Medyk" - Warszawa - 17.11.10 120. "Kawiarnia Artystyczna" - Ciechanów - 19.11.10 121. "Rock 69" - Płock - 20.11.10 122. „Pod Jaszczurem” – Elbląg - 02.12.10 123. „Dołek” – Malbork – 03.10.10 124. „Dom Kultury” - Lidzbark Warmiński – 04.12.10 125. „Ucho” – Gdynia – 05.12.10 126."Grawitacja" - Olsztyn - 09.12.10 127."Eck" - Ełk - 10.12.10 128. "Herkulesy" - Białystok - 11.12.10 129." Labirynt" - Bartoszyce - 12.12.10 130. "Plener" - Olsztyn - 22.12.10 131. "Dom Kultury" - Olecko - 09.01.2011 132. "Polskie Radio Olsztyn - Olsztyn - 14.01.2011 133. "Piwnica 13" - Iława - 21.01.2011 134. "Niebo" - Olsztyn - 22.01.2011 135. "Żądło" - Ełk - 12.02.2011 136. "Mok" - Siedlce - 26.02.2011 137. "Rock 69" - Płock - 03.03.2011 138. "Kuba Wojewódzki" - Warszawa - 11.03.2011 139. "Małe Co Nieco" - Dobre Miasto - 12.03.2011 140. "Niebo" - Olsztyn - 16.03.2011 141. "Wetlina" - Warszawa - 19.03.2011 142. " Mechanik" - Gdańsk - 24.03.2011 143. "Leżakownia" - Ciechanów - 26.03.2011 144. "U Bazyla" - Poznań - 31.03.2011 145. "Kontrasty" - Szczecin - 02.04.2011 146. "Bunkier" - Toruń - 21.04.2011 147. "Biblioteka UWM" - Olsztyn - 13.05.2011 148. "Niebo" - Olsztyn - 18.05.2011 149. "Zlot motocyklowy PERUN" - Rybaki - 21.05.2011 150. "Park Przyjaciół Kultury" - Dobre Miasto - 28.05.2011 151. "Juwenalia" - Ciechanów - 3.06.2011 152. "Andergrant" - Olsztyn - 4.06.2011+ Podoba Mi Się 153. "Dom Kultury" - Działdowo - 18.06.2011 + Zielone Ludki 154. "Plaża Miejska" - Olsztyn - 19.06.2011 - Olsztyn Kocham+ Enej 155. " Amfiteatr" - Olsztyn - 22.06.2011 156."Stadion" - Bartoszyce - 24.06.2011 - Make a noise festival 157."Amfiteatr" - Lidzbark Warmiński - 25.06.2011- Cittaslow 158. "Plaża Miejska" - Ełk - 15.07.2011 159. "Amfiteatr" - Biskupiec - 16.07.2011 160. "Przystań Marina" - Olsztyn - 22.07.2011 161. "Plener" - Pisz - 06.07.2011 - Turniej Skrzydlate Wiosło 162. "Carpenter Inn" - Olsztyn - 19.08.2011 163. "Małe co nieco" - Dobre Miasto - 20.08.2011 164. "Plener" - Suwałki - 26.08.2011 165. "plener" - Myszyniec - 28.08.2011 - Miodobranie Kurpiowskie 166. "Plener" - Wilczkowo - 03.09.2011 167. "Revolver" - Olsztyn - 22.09.2011 - performers 168. " Rudera" - Sanok - 23.09.2011 169. " Camerata" - Chełm - 24.09.2011 170. "Żądło" - Ełk - 01.10.2011 171. "Andergrant" - Olsztyn - 06.10.2011 + Strachy na Lachy 172. "Palladium" - Warszawa - 08.10.2011 +Strachy na Lachy 173. "Czad" - Szczytno - 15.10.2011 174. "TVP 2 - Poziom 2.0" - Warszawa - 24.10.2011 175. "Mechanik" - Gdańsk - 17.11.2011 176. "SPTV" - Warszawa - 20.11.2011 177. " Grawitacja" - Olsztyn - 16.12.2011 + RLO+ FADE OUT 178." Piwnica 13" - Iława - 17.12.2011 179. "Andergrant" - Olsztyn - 07.01.2012 180. "Plener" - Ciechanów - 08.01.2012 - Wośp 181. "Medyk" - Gdańsk - 21.01.2012 182. "Tabu" - Warszawa - 29.01.2012 183. "Carpenter Inn" - Olsztyn - 08.03.2012 184. "Anderworld Xes" - Grudziądz - 10.03.2012 185. "Carpe Diem" - Toruń - 16.03.2012 186. "Czad" - Szczytno - 17.03.2012 187. "Małe co nieco" - Dobre Miasto - 24.03.2012 188. " Alchemia" - Białystok - 29.03.2012 189. " Starówka" - Suwałki - 31.03.2012 190. "Symetria" - Mrągowo - 14.04.2012 191. "Plener" - Mierki/Olsztynek - 20.04.2012 192. "Plener" - Międzyrzec Podlaski - 21.04.2012 193. "Żądło" - Ełk - 05.05.2012 194. "Plener" - Olsztyn - 09.05.2012 195. "Plener" - Wrocław - 12.05.2012 - Arkanalia 196. "Mazuria" - Mrągowo - 23.06.2012 197. " Grawitacja" - Olsztyn - 06.07.2012 198. " Plaża Miejska" - Ełk - 14.07.2012 - "Ogień i Woda" 199. " Plener" - Łyse - 22.07.2012 200. "Targ Rybny" - Olsztyn - 30.08.2012 201. "Targ Rybny" - Olsztyn - 7.09.2012 202. "Czad" - Szczytno - 5.10.2012 203. " Żądło" - Ełk - 13.10.2012 204. "Małe co nieco" - Dobre Miasto - 20.10.2012 205. "Buffet" - Gdańsk - 21.10.2012 206. " Carpe Diem" - Toruń - 26.10.2012 207. "Cafe Mięsna" - Poznań - 27.10.2102 208. " Estrada" - Bydgoszcz - 28.10.2012 209. " Androck" - Ciechanów - 09.11.2102 210. "Klub Kino" - Płock - 10.11.2012 211. "Rozmarino" - Suwałki - 16.11.2012 212. "Trzy korony" - Białystok - 17.11.2012 213. "No Name" - Iława - 30.11.2012 214. "Młodzieżowy Dom Kultury" - Bartoszyce - 1.12.2012 215. "Grawitacja" - Olsztyn - 7.12.12 216. " U Zdzicha" - Ostróda - 12.01.2013 217. " Targ Rybny" - Olsztyn - 13.01.2013 - WOŚP 218. " Centrum Kultury" - Dobre Miasto - 13.01.2013 - WOŚP 219. " MOSiR" - Piła - 15.02.2013 + Hurt + Strachy Na Lachy 220. " Nowy Andergrant" - Olsztyn - 16.02.2013 221. " U studentów" - Ostrołęka - 02.03.2013 222. " Czad" - Szczytno - 08.03.2013 223. " Dekompresja" - Łódź - 16.03.2013 + Hurt + Strachy Na Lachy 224. " Palladium" - Warszawa - 22.03.2013 + Hurt + Strachy na Lachy 225. " Studio" - Kraków - 23.03.2013 + Hurt + Strachy na Lachy 226. "Parlament" - Gdańsk - 09.04.2013 - Eliminacje Ursynalia 227. " Wydział remontowy" - Gdańsk - 14.04.2013 228. "Warka" - Suwałki - 19.04.13 229. "City Club" - Kętrzyn - 20.04.2013 230. "Carpe Diem" - Toruń - 26.04.2013 231. "Rock 69" - Płock - 27.04.2013 232. " Fonobar" - Warszawa - 02.05.2013 233. " Juwenalia" - Toruń - 10.05.2013 234. " CeiK " - Olsztyn - 11.05.2013 - Eliminacje Woodstock 235. " Żądło" - Ełk - 18.05.2013 236. " Ursynalia" - Warszawa - 31.05.2013 - Open stage 237. " Festiwal Talentów" - Miłomłyn - 01.06.2013 238. " Mega Club" - Katowice - 16.06.2013 - Finał Eliminacji Woodstock 239. "Plener" - Stawiguda - 13.07.2013 240. "Amfiteatr" - Barczewo - 02.08.2013 241. " Revolver Rock Cafe" - Olsztyn - 08.08.2013 242. " Park Praski" - Warszawa - 07.09.2013 243. "u zdzicha " - Ostróda - 14.09.2013 - HARD POP TOUR 244. "warka" - Suwałki - 20.09.2013 245." Andergrant " - Olsztyn - 21.09.2013 246. " Androck" - Ciechanów - 28.09.2013 247. " U studentów " - Ostrołęka - 29.09.2013 248. " Barometr" - Warszawa - 05.10.2013 249. " Carpe Diem" - Toruń - 12.10.2013 - Carlsberg Music Stage 250. " Carpe Diem" - Częstochowa - 13.10.2013 251." Carpe Diem" - Wrocław - 19.10.2013 252." Carpe Diem" - Katowice - 20.10.2013 253. "Carpe Diem" - Rzeszów - 26.10.2013 254. " Carpe Diem" - Kraków - 27.10.2013 255." Ucho" - Gdynia - 16.11.2013 PIFPAF festival 256. "Jaszczur" - Elbląg - 17.11.2013 257. "Wydział Remontowy" - Gdańsk - 07.12.2013 258. " DK Słowianin" - Szczecin - 13.12.2013 259. " Inferno " - Koszalin - 14.12.2013 260. " Amfiteatr" - Ostróda - 14.02.2014 261. " Motopub" - Białystok - 21.02.2014 262. " CK Wiatrak" - Zabrze - 07.03.2014 +SNL 263. " Carpe Diem" - Wrocław - 08.03.2014 264. " CK Zamek" - Poznań - 05.04.2014 + SNL 265. " Harenda" - Warszawa - 12.04.2014 266. " Carpe Diem " - Toruń - 25.04.2014 267. " Nowy Andergrant" - Olsztyn - 26.04.2014 268. '' plener'' - Opoczno - 11.05.2014 269. "stacja Iława" - Iława - 06.06.2014 270. " Plener" - Górowo Iławeckie - 14.06.2014 271. " Amnezja" - Olsztyn - 12.07.2014 272. " Twierdza Boyen" - Giżycko -25.07.2014 Management: Krystian Zemanowicz 507 049 246 transsexdisco@gmail.com Booking manager: Tomek Suchta 507 022 181 tomaszsuchta@yahoo.com
Show More
Genres:
Rock-pop, International, Polish, Rock
Band Members:
Krystian Zemanowicz - bas, Damian Lange - wokal, Marcin Matyszewski - klawisze, Paweł Łach - perkusja, Piotr Pankowski - gitara, teksty

Get the full experience with the Bandsintown app.
arrow