Bandsintown Logo
Oct
18
Bob Marley Tribute Show
Wednesday, October 18th, 2017
7:00 PM
3 RSVPs
Mūzikas nams DAILE tiks piepildīts ar leģendārās regeja ikonas Boba Mārlija populārākajām melodijām Latvijā pirmā Regeja Orķestra un Ralfa Eilanda izpildījumā. Vakaru bagātinās arī “Hype Man”, regeja izpildītājs Semijs Dredloks (Sammy Dreadlocks), uzburot atmosfēru labākajās regeja tradīcijās.

Regeja mūzika Ralfam Eilandam bijusi tuva jau no bērnības, un tieši Bobs Mārlijs bija pirmais, ko viņš izdzirdēja. Īpašas ovācijas Ralfs izpelnījās šovā “Izklausies redzēts”, izpildot leģendāro dziesmu “No woman, no cry”, un panākumi kalpoja kā viens no motivatoriem izveidot šovu ar populārākajām B. Mārlija dziesmām.

Ralfs Eilands – Bobs Mārlijs šovā “Izklausies redzēts”
https://www.youtube.com/watch?v=myN8MKrWpXk

“Divpadsmit gadu vecumā pirmoreiz dzirdēju Bobu Mārliju un sapnis par koncertu radās jau toreiz. Kad satiku basistu Skripu (Ivo Stankēvčs), kuru daudzi uzskata par numur viens regeja basistu Latvijā, nonācām pie domas, ka jāveido Regeja Orķestris, jo mums Latvijā tāda nebija. Šis koncerts būs tīra manta – autentisks regejs bez liekiem piemaisījumiem,” stāsta Ralfs Eilands. Paralēli koncerta gatavošanai mūziķis raksta arī oriģināldziesmas topošajam albumam.

Biļetes jau iegādājamas “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/57210.